خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/04/14 14:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عوض حیدرپور:

بررسی برنامه‌پنجم در کمیسیون تلفیق تا 5 هفته دیگر ادامه دارد

**عضو کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه با اشاره به روند بررسی این لایحه در کمیسیون متبوعش، گفت: بررسی لایحه برنامه حدود ۴ تا ۵ هفته دیگر در کمیسیون ادامه دارد.

عوض حیدرپور شهرضایی نماینده مردم شهرضا و سمیرم سفلی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فراس در خصوص روند بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه در کمیسیون تلفیق، اظهار داشت: اعضای این کمیسیون از هفته گذشته بررسی لایحه مذکور را آغاز کردند و پیشرفت خوبی نیز داشته‌اند.

وی با بیان اینکه جهت گیری‌های عملیاتی و خاص زمانی حاضر در این کمیسیون مد نظر قرار گرفته است، افزود: اعضای این کمیسیون امروز بخش ایثارگران را در کمیسیون بررسی کردند که در صورت تصویب نهایی این مواد بسیاری از مشکلات جامعه ایثارگران حل خواهد شد.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه با اشاره به فرصت قانونی سه هفته‌ای این کمیسیون برای بررسی لایحه برنامه پنجم، گفت: از آنجا که این مدت برای بررسی لایحه مذکور کم است ممکن است کار کمیسیون سه هفته کاری دیگر تمدید شود.

حیدرپور ادامه داد: با توجه به روند بررسی لایحه برنامه پنجم در کمیسیون تلفیق کار این کمیسیون و بررسی لایحه برنامه حدود 4 تا 5 هفته دیگر ادامه دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet