ایام محرم 1398
1389/04/14 14:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکرمی مطرح کرد:

چهار محور مشترک برای حفظ وحدت اصولگرایان

**یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز چهار محور را برای حفظ وحدت بین اصولگرایان ذکر کرد و گفت: به نظرم می آید اصولگرایان با تمسک به این چهار محور مشترک می توانند وحدت خود را حفظ کنند.

حجت الاسلام سید رضا اکرمی در گفتگو با مهر،  قانون اساسی، معیارهای اسلامی، اصل ولایت فقیه و انقلاب اسلامی را 4 فصل مشترکی دانست که اصولگرایان با تمسک به آن و حرکت در چارچوب این موارد می توانند وحدت خود را حفظ کنند و از دچار شدن به آسیب های احتمالی جلوگیری نمایند.

وی چهار اصل یاد شده را باعث تحمل بسیاری از مسائل و حوداث جامعه و تدبیر درباره آنها خواند و تاکید کرد: قطعا در برخورد با اینگونه مسائل در جامعه اگر بر اساس این چهار محور عمل شود، کوچک ترین مشکلی نخواهیم داشت، چه برسد به اینکه به فکر حفظ وحدت یا آسیب های پیش روی جریان اصولگرایی باشیم.

اکرمی درباره تقسیم بندی فعلی اصولگرایان به منتقد، سنتی و سایر طیف ها، گفت: این موضوع بیشتر بر می گردد به روش کار و اختلاف سلیقه ها در برخی موارد اجرایی.

وی ادامه داد: اگر تفاوت در کار و اختلاف سلیقه ها در اجرای امور بر اساس چهار محور ذکر شده باشد، به وحدت اصولگرایان لطمه ای نخواهد زد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در عین حال یادآوری کرد که اصولگرایان در برخورد با موضوعات به ویژه در مورادی که اختلاف نظر دارند باید متوجه باشند که این عوامل باعث انشقاق و یا اختلاف بین آنها نشود و اگر در مواقعی این احساس به آنها دست داد باید سریعا تدبیری برای جلوگیری از اختلافات احتمالی بیاندیشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet