ایام محرم 1398
1389/04/14 14:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

نارضایتی ایران از حمایت فرانسه از گروهک منافقین در پیش شرط مذاکرات گنجانده‌شود

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواستار گنجانده شدن بحث نارضایتی ایران از حمایت فرانسه و کشورهای غربی از تروریسم و گروهک منافقین در پیش‌شرط مذاکرات هسته‌یی ایران و ۱+۵ شد.

حسین نقوی، نماینده ورامین در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حمایت فرانسه از گروهک تروریستی منافقین که ناقض شعارهای حقوق بشری آنهاست، ‌گفت: کشورهای غربی و از جمله فرانسه که خود را پایگاه حقوق بشر و مبارزه با تروریسم می‌دانند، طی سال‌های گذشته و به ویژه در ماه‌های اخیر به طور فعال از مجموعه‌ای حمایت کرده و امکانات می‌دهند که به عنوان گروهک تروریستی شناخته می‌شود و در دادگاه اروپایی نیز محکوم شده است.

نقوی با بیان این‌که فرانسه با تمام ادعاها و شعارهای حقوق بشری و مبارزه با تروریسم خود از گروهک تروریستی منافقین حمایت کرده است‌،‌افزود: این عمل آن‌ها ناقض ادعاهایشان است و باید ایران به این موضوع عکس‌العمل جدی نشان دهد. این مقوله خلاف عرف بین‌ الملل، منشور سازمان ملل و بحث مبارزه با تروریسم می‌باشد.

این نماینده اصولگرای مجلس همچنین از پیشنهاداتی برای گنجانده شدن مقوله حمایت از فرانسه و کشورهای غربی از گروهک تروریستی منافقین در پیش شرط مذاکرات هسته‌یی خبر داد و افزود: این پیشنهاد مطرح بود که جمهوری اسلامی ایران این شرط را مدنظر قرار دهد که با کشورهایی که از تروریسم حمایت می‌کنند، حاضر به گفت‌وگو نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet