خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/04/14 16:15:00
سرویس بین الملل
فردا در کمیسیون امنیت صورت می‌گیرد

بررسی طرح یک فوریتی مقابله با توطئه آمریکا و انگلیس

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بررسی طرح صیانت از فناوری های هسته‌ای، طرح مقابله با بازرسی کشتی‌های ایرانی و بررسی طرح یک فوریتی مقابله با توطئه آمریکا و انگلیس را از جمله دستورکارهای جلسه فردای این کمیسیون اعلام کرد.

"حسین ابراهیمی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت در مورد موضوعات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در هفته جاری گفت: بررسی طرح یک فوریتی مقابله با توطئه های آمریکا و انگلیس به منظور صیانت از دستاوردهای صلح آمیز هسته ای و انتخاب اعضاء هیات تحقیق و تفحص از چگونگی عضویت و میزان حضور و سهم تاثیر جمهوری اسلامی ایران در سازمان و مجامع بین المللی با توجه به منافع ملی در دستور کار روز سه شنبه 15 تیر ماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار دارد.

نماینده بیرجند با بیان اینکه بررسی آخرین اخبار و مسائل جاری کشور و نشست مشترک با فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاونان وی در دستور کار امروز  کارگروه دفاعی کمیسیون قرار دارد تصریح کرد: اولویت بندی مباحث و موضوعات پیش رو در دستور کار گروه حقوق بشر در روز سه شنبه این کمیسیون است.

ابراهیمی با اشاره به بررسی طرح صیانت از فناوری های هسته ای ایران در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآوری کرد، همانطور که پیش از این عنوان شده بیش از 40 نماینده پیشنهادهای گوناگونی را در ارتباط با این طرح ارائه کرده اند.

وی تاکید کرد: طرح صیانت از فناوری هسته ای کشورمان روز سه شنبه با حضور مسئولان کشوری در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دنبال خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی طرح مقابله با بازرسی کشتی های جمهوری اسلامی ایران بر اساس قطعنامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل را از دیگر موضوعاتی دانست که طی این هفته و هفته آینده در دستور کار کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس قرار خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet