هدر موبایل
1389/04/14 19:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عماد حسینی تشریح کرد؛

جزئیات سفر دو روزه اعضای کمیسیون انرژی به استان کرمانشاه

**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: اعضای کمیسیون انرژی از نفت شهر بازدید کردند و در جریان اقدامات انجام شده برای مهار حریق چاه نفت شهر قرار گرفتند.

سید عماد حسینی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس به تشریح جزئیات بازدید دو روزه اعضای کمیسیون متبوعش از استان کرمانشاه پرداخت و اظهار داشت: در این سفر اعضای کمیسیون انرژی از تاسیسات نفتی و پروژه‌ها و پالایشگاه‌های که در استان بود بازدید کردند.

وی افزود: روز گذشته اعضای کمیسیون بازدید مفصلی از پالاشگاه آناهیتا و بی‌ستون در استان کرمانشاه که در دست احداث است داشتند.

حسینی ادامه داد: همچنین اعضای کمیسیون از مجتمع تولید آمونیاک کرمانشاه بازدید کردند که در این بازدید مدیر عامل صنایع پتروشیمی و همچنین مدیر پخش و پالایش فراوردهای نفتی و معاونان وزیر نیرو و همچنین معاون امور مجلس وزارت نفت حضور داشتند.

سخنگوی کمیسیون انرژی در ادامه اظهار داشت: همچنین اعضای کمیسیون انرژی جلسه‌ای هم در محل استانداری استان کرمانشاه با استاندار داشتند که در این جلسه مشکلات انرژی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بنا شد چاره‌ای برای مشکلات استان در حوزه انرژی اندیشیده شود.

حسینی خاطرنشان کرد: همچنین اعضای کمیسیون از نفت شهر بازدید کردند و در جریان اقدامات انجام شده برای مهار حریق چاه نفت شهر قرار گرفتند.

وی با اشاره به اقدامات موثری که برای مهار حریق این چاه نفتی انجام شده ادامه داد: تاکنون قسمتی از حریق توسط عوامل دست اندرکار مهار شده ولی این مهار هنوز به طول کامل اتفاق نیفتاده است.

حسینی ابراز امیدواری کرد با توجه به تلاش شبانه روزی مسئولان ذیربط و عوامل دست اندرکار هر چه سریعتر عملیات اطفاء حریق این چاه نفتی به پایان برسد.

وی افزود: اعضای کمیسیون انرژی جلسه‌ای هم در نفت شهر داشتند که در این جلسه مسئولین ذیربط نیز حضور داشتند و بنا شد تمهیداتی برای مهار هر چه سریعتر حریق در چاه نفت شهر اندیشیده شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی گفت: در ادامه این سفر پروژه پویا غرب که طی آن کابل‌هایی با تکنولوژی روز و با قدرت انتقال بالا و با بهره گیری از آخرین فن آوری‌های علمی دنیا ساخته می‌شود با حضور اعضای کمیسیون و مسئولین مربوطه به بهره برداری رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet