ایام محرم 1398
1389/04/14 19:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کرج:

استاندار البرز باید پاسخگوی مردم باشد

**نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: استان البرز در کمترین زمان ممکن محقق و تشکیل شده است و این نشان از حساسیت استان شدن این منطقه است.

به گزارش ایسنا، عزیز اکبریان در مراسم جشن استان البرز در آسارا اظهار داشت: بعد از انقلاب استان البرز اولین استانی است که کمتر از چند ماه در مجلس بررسی و به تصویب می‌رسد، در حالی که برخی از استان‌ها سال‌ها در مجلس مانده‌اند و هنوز به تصویب نرسیده است.

اکبریان با اشاره به رای قاطع نمایندگان مجلس به لایحه این استان ابراز داشت: عنایت ویژه دولت خدمتگزار و تلاش نمایندگان مجلس به ویژه شخص رییس مجلس سبب تشکیل و تسریع روند تحقق این استان شد.

وی تصریح کرد: استان البرز تشکیل شده، اما همچنان مطالبات مردم آسارا پابرجاست و مثلا در بحث آب مدیریت آب منطقه خود را حاکم بلامنازع این منطقه می‌داند و کسی حق آب خوردن بدون اجازه آب منطقه ندارد.

وی افزود: منابع طبیعی و محیط زیست نیز مشکلات متعددی را برای مردم فهیم و شریف آسارا ایجاد کرده‌اند که حل این مشکلات از اولویت‌ها و نیازهای اساسی مردم این منطقه است.

نماینده مردم کرج،‌ اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اظهار امیدواری از انتصاب یک مدیر خوب، متعهد،‌با تجربه و کار بلد به عنوان استاندار گفت: استاندار البرز باید مردی باشد که استواریش مثل کوه‌های البرز باشد و پاسخگوی مردم باشد، چرا که سال ها منتظر تشکیل استان البرز بوده‌ایم تا بتوان از مشکلات کاست.

وی در پایان تصریح نمود: امانتی که شهدا بر دوش ما گذاشته‌اند وظیفه ما را سنگین تر می‌کند و شهیدان ما خوشحال و راضی می‌شوند که ما بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم و به عنوان خدمتگزار پیگیر مسائل و خواسته‌های مردم بوه و در آینده نیز خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet