هدر موبایل
1389/04/14 19:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی‌مقدم:

منظورم از اختلافاتی که مورد رضایت حضرت بقیه‌الله(عج) نیست، درگیری‌هایی است که دشمنان را امیدوار می‌کند

**حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم گفت: منظور بنده از اختلافات و مسائلی که مورد نظر رهبری نیست و مورد رضایت حضرت بقیه‌الله واقع نمی‌شود، اختلافات و درگیری‌های است که اثر منفی داشته و علاوه بر تضعیف کشور، دشمنان را در مقابل ملت ما امیدوار می‌کند.

عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مصاحبه روز شنبه خود با ایسنا، اظهار کرد: در این مصاحبه مطالبی را مطرح کردم که متاسفانه برخی از رسانه‌ها برداشت درستی از آن نکردند در این گفت‌وگو تعبیری در مورد اختلافات داخلی اصولگرایان داشتم و این‌که گاهی به مسائل فردی عمده نگاه شده و مسائل اصلی کم اهمیت تلقی می‌شود و با این رویکرد اصولگرایان به چالش با یکدیگر می‌پردازند که این چالش‌ها موجب تضعیف جایگاه اصولگرایان می‌شود که در مقابل دشمن، به صلاح کشور و ملت نیست.

وی ادامه داد: هم‌چنین در این گفت‌وگو تعبیر کردم که این‌گونه اختلافات و مسائل نه تنها مورد موافقت مقام معظم رهبری نیست؛ بلکه مورد رضایت حضرت بقیه‌الله(عج) نیز واقع نمی‌شود. این سخنان بنده باعث شد که تعبیر غلطی از آن صورت گیرد مبنی بر این‌که انتقادات نیروها از یکدیگر مورد عدم رضایت حضرت ولی عصر (عج) می‌شود.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در ادامه توضیح داد: منظور بنده از اختلافات، درگیری‌ها است که این اختلافات و درگیری‌ها اثر منفی داشته و موجب تضعیف کشور و شاد شدن دشمنان می‌شود و دشمنان را در مقابل ملت ما امیدوار می‌کند که به نیات شوم خود دست پیدا کنند و سخنان بنده در رابطه با مسائل اخیر اختلافات مجلس و داخلی مجلس نبود.

مصباحی مقدم در پایان گفت: این توضیحات را از این رو بیان کردم که اگر برداشت غلطی از مصاحبه قبلی بنده شده است اصلاح گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet