هدر موبایل
1389/04/15 11:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیته فرهنگ و گردشگری:

در انتقال برخی بخش‌های سازمان میراث فرهنگی به استان‌های دیگر باید حساب‌شده‌تر عمل کرد

**نماینده مردم سمیرم در مجلس بر حساب شده‌تر عمل کردن در بحث انتقال برخی بخش‌های سازمان میراث فرهنگی به استان‌های دیگر تاکید کرد.

بهروز جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از طرح دولت در خصوص جدا شدن برخی بخش‌های سازمان میراث فرهنگی و انتقال آن‌ها به استان‌ های دیگر گفت: این یک مساله ساختاری و درونی از سوی دولت است و ارتباطی به مجلس ندارد.

وی افزود: این مساله در راستای کم شدن جمعیت تهران و کاهش تراکم وزارتخانه‌ها مطرح شده، مثلا معاونت صنایع دستی سازمان‌ میراث فرهنگی قرار است به اصفهان منتقل شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس، اصل این طرح را بد ندانست و گفت: اما این که به فوریت بخواهند بدون در نظر گرفتن یک سری مسائل آن را اجرا کنند، شاید عملیاتی نشود، یکی از مشکلات دراین زمینه مساله کارمندان این بخش‌هاست؛ چرا که عده‌ای همه زندگی‌شان در تهران است و نمی‌توان بالاجبار به آن‌ها گفته شود چون فلان معاونت قرار است به استان دیگر منتقل شود،شما هم باید به آن استان منتقل شوید و یا در این خصوص رابطه تشکیلاتی چه می‌شود؟ این مسائل باید حساب شده صورت گیرد.

جعفری ادامه داد: در جهت تحقق دولت الکترونیک ، نباید خیلی بر فضای فیزیکی حساس باشیم. اگر این مسائل را پیش‌بینی کرده باشند ،‌اصل طرح بد نیست، اما اگر بدون مطالعه این کارصورت بگیرد ممکن نیست موفقیتی به دست آورند، لذا در این راستا باید حساب شده‌تر عمل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet