ایام محرم 1398
1389/04/15 13:34:00
سرویس بین الملل
شهریاری در خصوص استعفای هاینونن:

امیدواریم حضور افراد متعهد، فعالیت آژانس را منصفانه‌تر کند

**شهریاری، با بیان اینکه هاینونن به عنوان یک چهره ضدایرانی شناخته می‌شود، ابراز امیدواری کرد ورود افراد متخصص و متعهد، فعالیت آژانس را منصفانه‌تر کند.

عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خانه ملت با اشاره به استعفای اولی هاینونن معاون پادمان های آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار داشت: هاینونن به عنوان یک چهره ضدایرانی در مجامع بین المللی یاد می شد که استعفای او و حضور افراد متخصص در بدنه آژانس می تواند به روند کاری بهتر و منصفانه تر آژانس کمک کند.

"محمد مهدی شهریاری" نماینده بجنورد با بیان اینکه رفت و آمد افراد در آژانس بین المللی به عنوان کارشناس یا مسئولان تصمیم گیرنده، تاثیری در روند حرکت ایران در فعالیت صلح آمیز هسته ای ندارد.

وی افزود: فعالیت های ایران در ارتباط با موضوع صلح آمیز هسته ای کاملا شفاف و مشخص است و بازرسان آژانس نیز بارها این موضوع را در گزارش های خود مورد تاکید قرار داده اند.

نماینده بجنورد در خانه ملت، ادامه داد: موضوع هسته ای جمهوری اسلامی ایران بدون توجه به حواشی موجود به حرکت صلح آمیز خود ادامه خواهد داد البته ایران معتقد است که باید زمینه استفاده صلح آمیز سایر کشورها از انرژی هسته ای فراهم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet