روز مجلس
1389/04/15 12:28:00
سرویس صحن
نماینده مردم کردکوی در مجلس:

همه در پشت سر ولایت قرار گیریم

**نماینده مردم کرکودی و بندر ترکمن در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در شرایط حاضر لازم است همه پشت سر ولایت قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "محمد نظری مهر روز" سه شنبه در سخنرانی میان دستور گفت: با توجه به این که دشمنان داخلی و خارجی درصدد براندازی نظام هستند لازم و شایسته است همه پشت سر ولی امر و مقام ولایت قرار گیرند.
عضو کمیسیون  بهداشت  مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبتهایش به برخی تغییرات لازم پرداخت و افزود: اگر همه مردم دارای کارت هوشمند و یک دفترچه مشخص باشند به طور قطع این موضوع موجب می شود تا همه بی عدالتی ها از بین رود.

این نماینده مردم در مجلس یادآور شد: باید یکپارچه سازی دفترچه ها، هوشمندسازی و یکسان سازی تعرفه ها مدنظر قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بیش از دو سال از عمر مجلس هشتم گذشت و با ابراز سوال، تذکر و استیضاح، امور را کنترل کردیم و به نظر می‌رسد در روند کاری مجلس با توجه به قوانین و مقررات و در کمیسیون‌ها، امور تخصصی‌تر و زیربنایی‌تر دنبال شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تعداد اندکی از نمایندگان مجلس - که طی 31 سال گذشته مسئولیت‌های مهمی داشته‌اند- همواره در کش و قوس دائم با دولت به سر می‌برند و در پی نقاط ضعفند و از کاه کوه می‌سازند و وقت مجلس را می‌گیرند.

نظری مهر تصریح کرد: عزیزان در طول این سال‌ها مشکلات عدیده‌ای وجود داشت، چرا نتوانستید رفع مشکل کنید و امروز سر و صدا می‌کنید. این در حالی است که این دولت دستاوردهای بسیار زیادی داشته است. گاها مشکلی نیز وجود دارد که به جای در بوق و کرنا کردن، می‌توان با یک نشست یا گذشت آنها را برطرف کرد.

وی یادآورشد:‌ کمیسیون کشاورزی به دنبال یکپارچه سازی اراضی و حل و فصل مرزهای بین مزارع به ویژه در مناطقی که خرده مالکینی زندگی می‌کنند، باشند، زیرا این مرزها باعث زیر کشت نرفتن هکتارها زمین مرغوب شده است.

این نماینده مجلس گفت: اگر همه‌ی مردم اعم از روستایی، شهری و پایتخت نشین، کارت هوشمند یا یک نوع دفترچه داشته باشند و متولی یک وزارتخانه باشد، این همه بی‌عدالتی، مشکلات، زیر میزی‌ها که همه از آنها رنج می‌برند، از بین می‌روند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet