شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/15 12:03:00
سرویس صحن

حسنی بافرانی قطعنامه شورای امنیت را ظالمانه خواند

**نماینده مردم نائین در مجلس ضمن محکوم کردن قطعنامه ظالمانه و کاملا سیاسی و از عصبانیت قدرت‌های بزرگ که ناشی از پیشرفت‌های افتخارآفرین هسته‌ای ما است، گفت: نظام سلطه باید بداند با هدایتهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و به برکت فرهنگ ناب ایثار و شهادت ملت ایران و فرزندان بسیجی امام «ره» هیچ قدرتی نخواهد توانست بر جمهوری اسلامی فائق آید.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت حسین حسنی بافرانی روز سه شنبه در سخنرانی میان دستور گفت: حفظ وحدت و انسجام و تمسک به شعارهای اسلام و قرآن و سیره اهل بیت، سنگ بنای توسعه و پیشرفت علمی و فناوری در دوران حساس کنونی است. همه دلسوزان انقلاب و رهروان امام و حامیان ولایت بخصوص اصولگرایان دولت و مجلس این فرصت استثنایی را مغتنم شمرند و از هر گونه تنش و اختلاف که جز فرصت سوزی نتیجه ای ندارد بپرهیزند و در راستای منافع ملی کشور عزیزمان جهت حل مشکلات اقتصادی و تسهیل شرایط سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رونق و رشد اقتصادی هر روز یک گام بلند به جلو بردارند.

وی تصریح کرد: رویکرد اساسی برنامه پنجم توسعه به استناد سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری بخصوص در حوزه سلامت باید بر محور انسان سالم و سلامت همه جانبه بوده و ضمن حل چالشهای اساسی نظام سلامت مثل رضایتمندی مردم از بیمارستانهای دولتی، حذف ارتباط مالی پزشک و بیمار، کاهش سهم مردم در پرداخت هزینه های سلامت به زیر 30 درصد، اهداف توسعه هزاره (MDGs) بخصوص مبارزه با فقر، گرسنگی، بیسوادی، ارتقاء سطح آموزش، توانمندسازی زنان، پیشگیری و مبارزه با بیماری های نوپدید و غیرواگیردار بخصوص بیماری های قلبی و عروقی، دیابت، ایدز، سرطانها و... بایستی مدنظر قرار گیرد.

نماینده نائین گفت: متاسفانه کشور عزیز ما ایران در تازه ترین طبقه بندی سازمان بهداشت جهانی براساس شاخص در بین 229 کشور بعد از کشورهای بنگلادش و اندونزی در رده سوم کشورهای بسیار پرخطر از نظر بروز بلایای طبیعی (زلزله، طوفان، سیل، خشکسالی و...) قرار دارد و به ویژه زلزله احتمالی تهران که بایستی مدیریت بحران کشور و دولت انقلابی دست به یک اقدام جدی در خروج وزارتخانه ها و سازمانها از این کلانشهر استراتژیک به مرکز کشور و نقاط دیگر براساس بررسی کارشناسی بزند و مجلس فهیم و کارآمد هم آمادگی همه گونه همکاری در این خصوص می باشد.

وی یادآور شد: در دهه چهارم انقلاب اسلامی، پدیده ای زشت و شوم مفاسد اقتصادی، رانت طلبی و ویژه خواری مانع بزرگ عدالت و پیشرفت است. برخورد قاطع هر سه قوه به ویژه قوه فخیمه قضائیه مورد انتظار همه دلسوزان نظام است.

حسنی گفت: مبارزه ریشه ای با مفاسد اقتصادی چون پولشویی، زمین خواری و ویژه خواری و در یک کلام عمل به فرمان 8 ماده ای مقام معظم رهبری در اردیبهشت سال 80، نسخه شفاء بخش اقتصاد ایران عزیز و مقتدر است. هیچکس از حساب کشی در نظام اسلامی معاف نیست.

وی تصریح کرد: در عملیاتی کردن این آرمان امام «ره» و رهبر فرزانه انقلاب باید به ریشه ها و دانه درشت ها پرداخت. حضور نرم افزاری آقازاده ها و آقا دامادها در اقتصاد زیرزمینی و ویژه خواری یکی از چالشهای جدی در سر راه عدالت فراگیر در جامعه اسلامی ماست. تسریع در عملیاتی شدن طرح بسیار مهم مجلس هفتم در رسیدگی به اموال مسئولین و کارگزاران نظام اسلامی (تسری اصل 142 قانون اساسی به همه لایه های مدیریتی نظام) عزم جدی همه قوا را در مبارزه با پدیده شوم فساد نشان می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet