ایام محرم 1398
1389/04/16 09:39:00
سرویس سیاسی
محمدرضا حسین‌نژاد:

قوا باید وحدت خود را حفظ کنند

**نماینده مردم شیروان و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس بر لزوم حفظ وحدت میان سه قوه مقننه، مجریه و قضاییه تأکید کرد و ایجاد دسیسه میان این قوا را از اهداف دشمن خواند.

"محمدرضا حسین‌نژاد" در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه خود با حضور در مسجد توکلی شیروان، ضمن گرامیداشت یاد شهدای هفتم تیر و شهید بهشتی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت میان قوا، ایجاد تفرقه میان این سه قوه را از اهداف دشمن دانست.

به گزارش روزنامه خراسان شمالی نماینده مردم شیروان هم‌چنین در سخنرانی خود به مناسبت هفته قوه قضاییه در این مسجد، خاطرنشان کرد: جنگ‌های داخلی، ترور‌ها و 8 سال جنگ تحمیلی از جمله اقداماتی بوده است که دشمنان بر علیه ما انجام داده‌اند، یکی از روش‌های دشمن ایجاد شک و تردید در میان مردم و بدبینی به مسئولان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون بوده است. تهمت‌هایی که به شهید بهشتی زده شد آنچنان بود که امام راحل دراین باره فرمودند:بهشتی مظلوم زیست و مظلوم شهید شد.

وی با تأکید بر لزوم توجه به این نکته نیز تصریح کرد: باید هوشیار باشیم که مبادا دشمنان از این روش ضربه‌ای به افراد مورد اعتماد نظام وارد کنند. وحدت سه قوه قضاییه، مقننه و مجریه باید حفظ شود چون یکی از اهداف دشمن دسیسه کردن و تفرقه بین این سه قوه می‌باشد و تضعیف هرکدام از این قوا صدمه به پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet