خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/16 10:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملک‌محمدی:

تاریخ مصرف تئوری فشار از بالا و چانه‌زنی از پایین غربی‌ها به پایان رسیده‌است

**یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: با بیداری ملت‌ها و دولت‌ها تاریخ مصرف تئوری فشار از بالا و چانه‌زنی از پایین استعمار به پایان رسیده است.

حجت‌الاسلام ملک‌محمدی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس، گفت: هدف از طرح بازرسی کشتی‌های ایرانی در حقیقت یک نوع اعمال فشار، محدود کردن و به چالش کشاندن جمهوری اسلامی توسط دشمنان انقلاب است که طبعا اگر کشورهای غربی اقدام به این عمل ناشایست کنند براساس نظر مجلس شورای اسلامی، ایران به مقابله

به مثل خواهد پرداخت.

وی در ادامه افزود: هرگاه دشمنان جمهوری اسلامی با اقدامات وقیحانه درصدد مقابله با اهداف عالی انقلاب بودند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با عکس‌العمل مثبت اقدام به مقابله به مثل کردند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقاومت هشت ساله ملت ایران در برابر عراق، جبهه غرب را وادار به حضور در منطقه برای ارعاب ایران کرد که جمهوری اسلامی با تصمیم قاطع و متناسب در جنگ نفت‌کش ها در سال‌های پایانی جنگ به مقابله با آمریکا و دیگر هم‌پیمانانش پرداخت که این موضوع منجر به عقب‌نشینی امریکا شد.

حجت‌الاسلام ملک‌محمدی اضافه کرد: با شناختی که دنیای غرب از توان بالای نظامی و سیاسی ایران دارد این‌‌گونه تهدیدها در حد حرف‌های بیهوده‌ باقی می‌ماند.

وی به رویکرد دوگانه گروه 1 + 5 اشاره کرد و اظهار داشت: تاریخ مصرف تئوری فشار از بالا و چانه‌زنی از پایین دولت‌های غربی‌ به علت بیداری ملت‌ها و دولت‌ها به پایان رسیده است.

این فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: مواد بیانیه سه ‌جانبه تهران در حقیقت تأمین کننده اهداف موردنظر گروه 1 + 5 بود ولی به دلیل آنکه کشورهای غربی براساس مصالح ملت‌های مظلوم تصمیم‌ نمی‌گیرد با برخوردی جاهلانه ابتدا طرح تحریم را انجام داده و بعد از متوجه شدن اشتباه خود به ارائه طرح مذاکره و گفت‌‌وگو می‌پردازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet