هدر موبایل
1389/04/16 10:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدجلال یحیی‌زاده:

رهبر معظم انقلاب در دیدار با اهالی سینما و تلویزیون برای هنر اتمام حجت کرد

**نماینده مردم تفت و میبد در مجلس تصریح کرد: با توجه به تعبیرات مقام معظم رهبری در دیدار با اهالی سینما و تلویزیون، جایگاه رفیع صدا و سیما بیشتر مشخص شد.

حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده در ارزیابی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با اهالی سینما و تلویزیون به ایسنا، گفت: با توجه به همه دغدغه‌ها و مشغله‌های فراوانی که مقام معظم رهبری دارند، این دیدار نشان می‌دهد که ایشان تا چه اندازه به هنر و هنرمند اهمیت می‌دهند و چقدر در خصوص ظرایف هنری،‌ تیز و دقیق هستند.

وی افزود: این یک فرصت گرانبهایی است که رهبر و پیشوای امت تا این حد نسبت به مسائل و موضوعات مرتبط با هنر دلسوزی، تسلط و اشراف دارند. رهبرمعظم در این دیدار برای هنر اتمام حجت کرد و در واقع می‌توان ادعا کرد که ایشان سخنان و بیانات بسیار کامل و جامعی ارائه دادند که امید است هنرمندان قدر این بزرگ هنرمند مملکت را بدانند و بتوانند با احساس مسوولیت بیشتر نسبت به دغدغه‌هایی که ایشان داشتند، اهتمام داشته باشند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد:‌ در واقع هنرمندان با خلق آثار فاخرتر، ماندگارتر و موثرتر می‌توانند در این راستا اهتمام داشته باشند.

یحیی‌زاده در ارزیابی از نقش صدا و سیما برای عمل به دستورات و رهنمودهای مقام معظم رهبری نیز گفت: رهبر معظم انقلاب در پی تعبیر امام راحل که فرموده‌اند، صدا و سیما یک دانشگاه است بر این مساله تاکید کرده و فرمودند نقش اصلی هدایت فکری جامعه مسیر صدا و سیما است، همین دو تعبیر بسیار ارزنده می‌تواند جایگاه و مسوولیت و وظیفه و تکلیف صدا و سیما را به خوبی روشن کند.

وی ادامه داد: ضمن این که با این تعبیرات و بیانات هم موقعیت و جایگاه رفیع صدا و سیما و هم وظیفه و تکلیف سنگین صدا و سیما کاملا مشخص و معلوم شد. رهبر معظم انقلاب همان طور که در ابلاغ چند ماه قبل خود نسبت به تمدید حکم رییس سازمان صدا و سیما تصریح نموده بودند، هم‌چنان توقع و انتظارشان از این دستگاه بزرگ مملکت بیش از آن چیزی است که

تاکنون انجام شده است. ضمن این که نسبت به کارهای خوبی که تا کنون در صدا و سیما انجام شده اظهار رضایت و تشکر هم داشتند.

رییس کمیته تربیت بدنی و جوانان مجلس در پایان تصریح کرد: البته بنده مدت‌هاست به مسوولان ورزشی نیز گفته‌ام فرصتی به این نحو برای ورزشکاران هم فراهم شود تا نسبت به موضوع مهم ورزش که رهبر معظم انقلاب هم اشراف بسیار خوبی بر آن دارند، همه مسایل مطرح شود که امید است این اتفاق مبارک هم رخ دهد، و بخش دیگری از جامعه هم بتوانند مستقیم دستورات لازم را نسبت به موضوع مهم ورزش از رهبر معظم انقلاب دریافت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet