خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/04/16 10:57:00
سرویس بین الملل
غلامرضا کرمی خبر داد؛

مجلس برای مقابله با تحریم‌های کنگره آمریکا طرح‌هایی دارد

**رئیس کمیته دفاعی، مصوبه جدید کنگره آمریکا به منظور تحریم ها علیه ایران، را بی‌اثر خواند و خبر داد، مجلس برای مقابله با این اقدامات طرح هایی دارد .

"غلامرضا کرمی" در گفتگو با خانه ملت در خصوص مصوبه جدید کنگره آمریکا به منظور تحریم ها علیه ایران که به امضا اوباما هم رسیده است، با تاکید بر اینکه مسئولان نظام راهای مقابله با این اقدامات را می دانند گفت:  مجلس برای مقابله با این اقدام کنگره آمریکا و تحریم ها طبیعتا طرح هایی دارد.

وی افزود: هر زمان که نیاز باشد نمایندگان مجلس شورای اسلامی این طرح را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت و سیاست خارجی گفت: آمریکا در ادامه خصومت ورزی های خود علیه ملت و دولت ایران، این طرح را اعمال کرده است و در واقع این اقدام آنها اولین و آخرین توطئه نخواهد بود.

وی افزود: رویکرد آمریکا در قبال ایران همواره این گونه بوده، از کنگره این کشور گرفته تا روسای دولت های قبل و کنونی همه آنها به فکر توطئه و خصومت ورزی علیه ایران بوده اند.

رئیس کمیته دفاعی مجلس یادآور شد: ایران با این شگردها و رویکردهای آشناست مسئولان نظام راه مقابله با آنها را می دانند و نمی گذارند که اراده این کشور به ملت ایران تحمیل شود.

نماینده کرمان و راور در خصوص اینکه آیا این تحریم ها و اقدامات تاثیری در روند کاری ایران خواهد داشت، اظهار داشت: ایران راه های برون رفت از تحریم ها را به خوبی می داند و این تحریم ها چیز جدیدی نیست چرا که در گذشته نیز ما شاهد اقدماتی از این دست از سوی آمریکایی ها بوده ایم.

کری تاکید کرد: با راهکارهای مناسب از سوی مردم و مسئولان در جهت مقابل با این تحریم ها و رویکردهای خصمانه آمریکایی ها، خللی در مسیر حرکت و پویایی کشور ایجاد نمی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet