حلول ماه ربیع الاول
1389/04/16 12:26:00
سرویس بین الملل
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی به دلیل اهانت به شهروندان ایران خواستار شد؛

تعطیلی تورهای مسافرتی به کشور امارات

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به دلیل رفتارهای نسنجیده مقامات اماراتی خواستار تعطیلی تورهای مسافرتی به این کشور شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کاظم جلالی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در گفتگو با خبرنگاران در واکنش به اظهارات خصمانه سفیر امارات در آمریکا، خاطرنشان کرد: هر چند صحت این اظهارات برای ما روشن نیست اما امیدواریم دولت امارات درخصوص مواضع سفیر خودش اعلام نظر بکند.

نماینده شاهرود با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران علاقمند به گسترش روابط با کشورهای دنیا و به ویژه کشورهای اسلامی منطقه است، تصریح کرد: مقامات اماراتی توجه داشته باشند که تنها تهدید دنیای اسلام رژیم صهیونیستی است.

وی با انتقاد از مماشات دستگاه دیپلماسی کشور در مقابل ادعاهای بی اساس مقامات اماراتی و توهین به شهروندان ایرانی خاطرنشان کرد: دولت جمهوری اسلامی باید در جهت دفاع از حیثیت شهروندان ایرانی تورهای مسافرتی به کشور امارات را تعطیل نماید.

جلالی بااشاره به توقف موقت سفر حج عمره به عربستان سعودی به دلیل اهانت به شهروندان ایرانی، خاطرنشان ساخت: تعطیلی تورهای مسافرتی به دلیل برخوردهای اهانت آمیز اماراتی ها با شهروندان ایرانی و اظهارنظر سخیف مقامات این کشور علیه جمهوری اسلامی بسیار ضروری تر است.

وی در این راستا خواستار پیگیری جدی دولت شد و اعلام کرد: مجلس شورای اسلامی آماده هرگونه همکاری با دولت در این زمینه است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet