شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/16 12:41:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی

**"محمد دهقان" عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:  

- تذکر  قاضی‌پور نماینده‌ اورمیه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  ابلاغ احکام صادره به معلمان حق‌التدریس آذربایجان غربی.

- تذکر  علیخانی نماینده قزوین به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص  قطع مکرر اینترنت در استان قزوین به دلیل آن‌که مخابرات استان به عنوان رقیب بخش خصوصی به این موضوع ورود پیدا کرده است.

- تذکر  مقیمی نماینده خمین به وزیر بازرگانی در خصوص  لزوم پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان شهرستان خمین.

- تذکرات  فدایی نماینده سنقر کلیایی به وزیر بازرگانی در خصوص  تسریع در پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان استان کرمانشاه و شهرستان سنقر و به وزیر جهادکشاورزی در خصوص  اعلام علت توقف خرید جو از کشاورزان منطقه و استان.

- تذکر  موسوی سرچشمه نماینده فیروز‌آباد به وزیر راه‌ و ترابری در خصوص  تسریع در شروع عملیات اجرایی راه ارتباطی ریز به دژگاه فراشبند.

- تذکر  جلالیان نماینده دیر و کنگان به وزیر کشور در خصوص  تسریع در ارتقاء دهستان بردستان به بخش و تسریع در ارتقاء بهارستان جم به شهر.

- تذکر  دهدشتی نماینده آبادان به وزیر نیرو در خصوص  بررسی علت عدم پیشرفت طرح آب‌رسانی غدیر از مسیر خرمشهر - آبادان.

- تذکر  عیسی‌زاده نماینده میاندوآب و قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر نیرو در خصوص  لزوم اجرای عملیات سد آجرلوی شهرستان شاهین دژ.

- تذکر  شبیری نماینده پاکدشت به وزیر نیرو در خصوص  تسریع در تکمیل سد ماملوی پاکدشت.

- تذکرات  کواکبیان نماینده سمنان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  رعایت قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها و جلوگیری از انحراف کلاس‌ها به دلیل قانون تعیین حدنصاب در بخش شهمیرزاد و به وزیر کشور در خصوص  جلوگیری از تخلف شهرداری ساری برای دفع زباله‌ها در منطقه‌ی فولاد محله و به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص  جلوگیری از قیمت‌های سرسام‌آور اجاره مسکن در کشور.

- تذکر  سبحانی‌نیا نماینده نیشابور و کواکبیان نماینده سمنان به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص  اعلام علت تعطیلی دانشگاه جامع علمی کاربردی و حذف پذیرش دانشجو در مراکز فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش.

- تذکر  نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر نیرو در خصوص  تامین آب مورد نیاز کشاورزان شهرستان ورامین به ویژه بخش‌های جواد‌آباد و مرکزی.

- تذکرات  یوسف‌نژاد نماینده ساری به رییس‌جمهور در خصوص  پرداخت بهای خرید گندم از کشاورزان مازندران توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی و به وزیر کشور در خصوص  بررسی علت عدم تصویب شهرداری پلار در شهرستان ساری.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet