خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/04/16 12:23:00
سرویس صحن
نماینده بندرعباس:

وزیر راه در خصوص جاده حاجی آباد ـ بندرعباس به قول خود عمل نکرده است

**نماینده بندرعباس طی یک تذکر آئین نامه ای نسبت به بی توجهی مسئولان به مشکلات جاده ها و راههای استانی هرمزگان انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، ذوالقدر نماینده بندرعباس در جلسه علنی روز چهارشنبه طی یک تذکر آئین نامه ای اظهار داشت: مشکلات راه در استان هرمزگان بسیار فراوان است و علیرغم مراجعات مکرر پیمانکارها، پول آنها پرداخت نمی شود و ما بیش از یک میلیارد طلب کار هستیم.

وی افزود: همه می دانیم که ما الحمدالله از نظر ثروت، هیچ کمبودی نداریم و نفت ما با قیمت بالا به فروش می رسد و آنچه در لایحه بودجه پیش بینی شده بود، محقق شد.

ذوالقدر یادآور شد: چه دلیلی دارد که حق این پیمانکارانی که در هوای گرم زحمت می کشند، پرداخت نشود؟

وی ادامه داد: اگر دولت از یک کشاورز بدبخت یا یک صنعتگر یا یک شرکتی طلب دارد، پدر آنها را درمی آورند و به هر نحو و شکلی دولت پول خود را می گیرد حتی اگر چند ماه اضافه شود دیرکرد آن را نیز می گیرد. حال چرا وقتی دولت بدهکار است، بدهی خود را پرداخت نمی کند.

نماینده بندرعباس گفت: جاده حاجی آباد ـ بندرعباس تنها متعلق به استان هرمزگان نیست بلکه یک جاده ملی است و از همه جای ایران به آنجا تردد دارند اما چندین سال است که در این جاده مشغول به کار هستند و وزیر هم از آن بازدید کرده و به ما قول داده اما به قول خود عمل نکرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet