خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/04/16 12:42:00
سرویس صحن
با اشاره به وعده کلنگ زنی آزادراه تهران مشهد؛

نماینده سمنان از وعده های مکرر وزیر راه و ترابری انتقاد کرد

**کواکبیان با اشاره به وعده کلنگ زنی حمیدرضا بهبهانی وزیر راه و ترابری از عدم اجرایی شدن این وعده ها انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت مصطفی کواکبیان نماینده سمنان در قالب تذکر آئین نامه ای از وعده های مکرر وزیر راه و ترابری انتقاد کرد و گفت: ایشان 8 بار وعده دادند که کلنگ آزادراه تهران ـ مشهد را به زمین بزنند.

نماینده سمنان گفت: ایشان در صداوسیما هم اعلام کردند که روز ولادت حضرت علی (ع) این کار صورت می گیرد اما همچنان این کار انجام نشد.

کواکبیان خاطرنشان کرد: روز گذشته 60 نفر از نمایندگان استان تهران، خراسان، سمنان این درخواست را امضا کردند که امیدوارم که رئیس جمهور نسبت به آن توجه کند و کلنگ آزادراه هر چه زودتر به زمین زده شود.

همچنین وی در ادامه سخنانش با اشاره به گرانی اجاره بها مسکن گفت: این روزها اجاره بها مسکن به شدت بالا رفته و با توجه به این که در زمینه فروش و ساخت و ساز رکود صورت گرفته اما واقعیت این است که در فصل جابجایی تابستان به طبقات محروم فشار وارد می شود.

مصطفی کواکبیان نیز در سومین بخش از تذکر خود با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور گفت: امیدوارم که این مصوبات عملیاتی شود و مجددا توقعات جدیدی برای مردم به وجود نیاید.

وی در دیگر بخش تذکر خود با اشاره به مشکلات کارگران ساختمانی گفت: متاسفلانه قانون اجرا نمی شود و دولت به قشر کارگر بی اعتنایی می کند.

نماینده سمنان گفت: در قشر کارگران ساختمانی افراد تحصیلکرده هم وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: حوادث سهمناکی برای این قشر به وجود می آید متاسفانه دولت در جهت بیمه کردن این اقشار کوتاهی می کند.

سپس ابوترابی که ریاست جلسه را بر عهده داشت گفت: هیات رئیسه هم پی گیر خواهد شد که درخواست نمایندگان محترم درخصوص این آزادراه هر چه زودتر به زمین زده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet