خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/04/16 15:15:00
سرویس سیاسی
پزشکیان خواستار شد؛

برخورد قوه‌قضاییه با توهین کنندگان به مجلس

**نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی بی‌احترامی به قوه مقننه را بی‌احترامی به مملکت دانست و خواستار برخورد قوه قضائیه و نیروهای امنیتی با عدول کنندگان از قانون شد.

"مسعود پزشکیان" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با تقبیح اهانت های صورت گرفته به مجلس، گفت: اگر اعتقاد به مملکت داریم، باید بی احترامی به یک قوه را بی احترامی به مملکت بدانیم.

وی افزود: بنابراین کسانی که به اسم دفاع از مملکت، انقلاب و یا ارزش ها، رفتاری از خود نشان می دهند که کاملا ضد ارزش بوده، نمی تواند قابل تائید باشد.

وزیر بهداشت دولت هشتم با اشاره به چندین مورد تذکر خود به رعایت قانون در کشور، تصریح کرد:من بارها گفته ام نیروهای انتظامی و امنیتی باید با کسانی که یک چنین کاری را می کنند چه به نفع و یا ضرر باشد، طبق قانون برخورد نمایند.

وی در ادامه بار دیگر با تاکید براجرای قانون، خاطرنشان کرد: هرگروهی می تواند با اخذ مجوز تجمع یا راهمپیمایی برگزارکرده و در چارچوبی که قانون مشخص کرده حرکت نماید؛ اما وقتی که پایش را از قانون کنار گذاشت قوه قضائیه باید با او برخورد کند.

پزشکیان براین اساس خواستار این شد با کسانی که در اهانت به مجلس و نمایندگان از حریم قانون عدول کرده اند از سوی نیروهای امنیتی و قوه قضائیه برخورد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet