ایام محرم 1398
1389/04/17 10:17:00
سرویس اقتصادی
احمد مهدوی نماینده مردم ابهر و خرمدره:

60 درصد صنایع استان زنجان در ابهر مستقر است

**۶۰ درصد صنایع و واحدهای تولیدی استان زنجان در شهرستان ابهر مستقر هستند.

احمد مهدوی نماینده مردم ابهر و خرمدره با بیان اینکه شهرستان ابهر از جایگاه بالایی در سطح استان برخوردار است، به روزنامه مردم نو زنجان گفت: این شهرستان قسمت اعظمی از وسعت استان را به خود اختصاص داده و با جمعیت 170 هزار نفری خود در چهار شهر ابهر، سلطانیه، هیدج و صائین‌قلعه در یک فضای صنعتی و کشاورزی 60 درصد صنایع استان را در خود جای داده است.

وی با اشاره به وجود انواع صنایع مختلف غذایی، صنعتی و خدماتی در سطح شهرستان ابهر گفت: این همایش با رویکرد جذب فرهیختگان به حوزه صنعت و تلاش برای گسترش توان صنعتی شهرستان برگزارشده‌است که امیدواریم با همکاری بیش از گذشته مسئولان استانی، شاهد توسعه روزافزون این بخش در سطح شهرستان ابهر باشیم.

وی گفت: در تلاش هستیم که زمینه بروز و ظهور صنایع مختلف را در شهرستان ابهر زمینه‌سازی کرده و به این وسیله گامی در روند توسعه و پیشرفت شهرستان برداریم که در این راستا در حال حاضر 15 سرمایه‌گذار اعلام همکاری کرده‌اند.

وی با اشاره به وجود 200 واحد صنعتی و خدماتی در سطح شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: 10هزار نفر در این واحدهای صنعتی مشغول به فعالیت هستند که باید این میزان ارتقا پیداکرده و شاهد گسترش فعالیت‌ها در سطح شهرستان باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet