هدر موبایل
1389/04/16 19:20:00
سرویس سیاسی
جلالی با اشاره به ابلاغیه رهبری در مورد اصلاح الگوی مصرف خواستار شد:

قانونگذاری سریع سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبری

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به کارشناسانه بودن سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در مورد اصلاح الگوی مصرف خواستار قانونگذاری سریع از سوی مجلس و اجرایی شدن سریع این سیاست‌ها از سوی دولت شد.

" کاظم جلالی " سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به این موضوع که مصرف بی رویه باعث وابستگی کشور به واردات و به تبع آن تهدید استقلال اقتصادی کشور می شود گفت: سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری بسیار دقیق، کارشناسی شده و نیاز سنجی شده است و مجلس باید بر اساس این سیاست های ابلاغی خیلی سریع دست به کار شود و همانطور که در سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب نیز مطرح شده قوانین باید اصلاح شود تا روند اصلاح الگوی مصرف سریع تر به پیش برود.

وی با تشریح ابعاد ابلاغیه اصلاح الگوی مصرف گفت: توجه مقام معظم رهبری در این ابلاغیه به دو بعد است، یکی بعد فردی و دیگری بعد حکومتی، ما حداقل باید در بعد حکومتی تلاش کنیم بصورت جدی این موضوع پیگیری شود.

وی در تشریح بعد حکومتی این ابلاغیه افزود: یک بخش این بعد حکومتی به قوانین برمی گردد که مجلس شورای اسلامی باید با جدیت عمل بکند و یک بخش نیز به اجرای این قوانین و تعقیب اجرایی سیاست های ابلاغی باز می گردد که اینها نیز باید هم از جانب دولت و هم از جانب دستگاه قضایی پیگیری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet