روز مجلس
1389/04/17 08:16:00
سرویس کمیسیون ها
نصرالله کوهی خبر داد:

حضور 5 مسئول اجرایی در سروستان، کوار و کربال

**حل و فصل برخی از معضلات و مشکلات شهرستان‌های سروستان، کوار و کربال در چند روز اخیر با تعاملات نماینده حوزه‌های انتخابیه مذکور و مسئولان اجرایی استان فارس صورت گرفت.

"نصرالله کوهی باغ اناری" نماینده کمیسیون کشاورزی و مردم این توابع در گفتگو با خبر جنوب گفت: طی چند روز اخیر 5 تن از مدیران اجرایی استان فارس را به بازدید از این بخش‌ها دعوت کردیم تا به حل و فصل معضلات این بخش‌ها پرداخته شود.

او در ادامه افزود: مدیر کل جهاد کشاورزی، مدیر کل گاز استان فارس، مدیر راه و ترابری استان، مدیر کل بنیاد مسکن و رئیس دانشگاه پیام نوراستان از جمله افرادی بودند که از این حوزه بازدید به عمل آوردند و به رفع معضلات شهرستان سروستان‌ و بخش‌های کوار و کربال پرداختند.

در این بازدید‌ها معضلات دامپروری در کوار توسط مدیر کل جهاد کشاورزی بررسی شد چرا که در این بخش تولید گوشت قرمز در حجم بالایی صورت می‌گیرد. با بازدید مدیر کل گاز استان قرار شد تا 7 روستا در این حوزه به خدمات گاز‌رسانی مجهز شوند و مشکلات آنها در این خصوص حل شود. بهسازی 3 روستا و ایجاد دو مسیر برای راه‌سازی نیز از جمله دیگر اقداماتی است که با مشارکت و همکاری مدیر کل بنیاد مسکن و راه و ترابری انجام خواهد گرفت.

ملاقات با رئیس دانشگاه پیام نوراستان هم منجربه ساخت ساختمان جدید برای این حوزه به منظور تأسیس یک واحد دانشگاهی شد. این موارد کلی‌ترین اقداماتی است که طی چند روز اخیر دراین بخش‌ها انجام شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet