ایام محرم 1398
1389/04/17 13:08:00
سرویس اقتصادی
مفتح به خانه ملت خبر داد :

بررسی بخش صنعت دربرنامه پنجم؛ هفته آینده

**سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه گفت: کمیسیون تلفیق هفته آینده بخش صنعت برنامه پنجم توسعه را مورد بررسی قرار می دهد.

محمد مهدی مفتح در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به مصوبات این هفته کمیسیون تلفیق در خصوص لایحه برنامه پنجم توسعه  گفت: در هفته جاری بیش از 80 ماده واحده به تصویب کمیسیون تلفیق رسید.

وی در تشریح آخرین مصوبات این کمیسیون در خصوص لایحه برنامه پنجم توسعه گفت: مقرر شد نظام ارزی کشور در سالهای برنامه پنجم همچنان نظام شناور مدیریت شده باشد. از سوی دیگردر راستای بسط خدمات دولت الکترونیک و توسعه صنعت فناوری اطلاعات در افزایش فناوری در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف شد شبکه ملی اطلاعات را در کشور تکمیل نماید.

مفتح به مصوبات روز گذشته 16 تیر ماه اشاره کرد و گفت: در راستای توسعه فعالیت های نظام بانکی در سطح بین المللی، بانک مرکزی در چارچوب ضوابطی که به تصویب شورای پول و اعتبار می‌رسد می تواند نسبت به صدور مجوز تاسیس بانک‌های مشترک غیردولتی ایرانی و خارجی اقدام کند.
وی همچنین خاطر نشان کرد :  کمیسیون تلفیق روز پنج شنبه نیز به بررسی دیگر مواد لایحه برنامه پنجم توسعه خواهد پرداخت .
گفتنی است سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه پنجم توسعه مصوبات امروز  (پنج شنبه )کمیسیون را روز یکشنبه  پس از تعطیلات پایان هفته در اختیار خبرنگاران رسانه ها قرار خواهد داد . 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet