خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/04/19 13:37:00
سرویس فرهنگی
سبحانی‌نیا:

رسانه ملی می توانست در ترویج فرهنگ حجاب نقش پررنگ‌تری ایفا کند

**موضوع طرح حجاب و عفاف از سوی نمایندگان مجلس به دلیل اجرایی نشدن آن توسط دستگاه های اجرایی همچنان موضوع روز به شمار می رود.

"حسین سبحانی نیا" عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در این راستا به خانه ملت گفت: طرح عفاف و حجاب مسئله ای است که در گذشته بحث های زیادی در مورد آن صورت گرفته است و همچنان هم این طرح در مجلس درحال بررسی است. نمایندگان در کمیسیونهای مرتبط در این رابطه پی گیری های لازم را به عمل آوردند و به طور مثال در این راستا فرمانده نیروی انتظامی و وزیر کشور را از سوی مجمع روحانیون دعوت کردیم تا پاسخگو باشند که آنها نیز توضیحات خوبی را ارائه کردند.

سبحانی نیا در ادامه گفت: صدا و سیما هم در اجرایی شدن این طرح بی تاثیر نیست. در واقع صدا و سیما نقش فرهنگ سازی و ارائه برنامه های مفید، سازنده و جهت دار را در راه رسیدن به این هدف دارد. چندی پیش جلسه ای با عزت الله ضرغامی داشتیم که این نشست در صحن علنی برگزار شد و قرار شد ادامه نشست را در صدا و سیما بر گزار کنیم. در کل معتقدیم که رسانه ملی می توانست نقش پررنگ تری در این رابطه ایفا کند و فضا و بستر مناسبی را جهت اجرای این طرح فراهم آورد که امید است در این راه بی تفاوت نباشد چرا که مجمع روحانیون نسبت به این موضوع تاکید دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet