هدر موبایل
1389/04/19 13:48:00
سرویس سیاسی
بروجردی تاکید کرد

توهین به مجلس نشانه غفلت از رهنمودهای امام(ره)

**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: حملات به مجلس زیبنده این جایگاه نیست.

"علاءالدین بروجردی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با انتقاد از حملات صورت گرفته به مجلس و نمایندگان، گفت: اگر مجموعه نظرات حضرت امام  و مقام معظم رهبری را نسبت به جایگاه مجلس ملاحظه کنید، نشان می دهد حداقل افرادی که این حملات را متوجه مجلس می کنند از این رهنمودها غافل هستند.

نماینده بروجرد در این راستا به بیانات امام راحل در خصوص مجلس اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: حفظ حرمت و جایگاه مجلس با آن تعابیر بلند و والای حضرت امام که فرموده اند «مجلس در راس امور است»، طبیعتا یک فرض بر همه نیروهای انقلاب در جمهوری اسلامی ایران را می طلبد.

بروجردی ادامه داد: اگر هم نقطه نظری نسبت به هر مسئله ای وجود دارد با توجه به اینکه کسانی که در مجلس حضور دارند نمایندگان ملت هستند و آنها به عنوان نمایندگان ملت می توانند نقطه نظرات قشرهای مختلف را در مجلس دنبال کرده و مطرح کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس براین اساس، نتیجه گیری کرد: به نظر می رسد استفاده از روش هایی برای حمله به مجلس و نمایندگان به هیچ وجه نمی تواند زیبنده جایگاه و شان این قوه باشد.

بروجردی در عین حال با اظهار اینکه ما به عنوان نمایندگان مردم علاقه مند به استفاده از قوه قهریه و قضائیه درقبال حمله کنندگان به مجلس نیستیم، اظهار کرد: راه مناسب در این خصوص توجیه افکار عمومی و توجه دادن آنها به رهنمود های امام راحل و مقام معظم رهبری و استفاده از راه های مناسب و متناسب با شئونات مجلس و ملت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet