هدر موبایل
1389/04/19 13:53:00
سرویس بین الملل
کرمی راد:

غرب با سیاست هویج و چماق نمی‌تواند در مذاکرات به نتیجه برسد

**کرمی‌راد درخواست کشورهای ۱+۵ برای انجام گفتگو با ایران و در کنار آن تصویب تحریم‌های بیشتر علیه ایران را ناشی از ماهیت دوگانه سیاست غرب با ایران دانست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خانه ملت درخواست کشورهای 1+5 برای گفتگو با ایران و درکنار آن تصویب تحریم های بیشتر علیه ایران را ناشی از ماهیت دوگانه دنیای غرب است که این مساله برای ملتهای دنیا آشکار شده است.

محمد کرمی راد افزود: می بینیم که رفتارها و ادعاهای اوباما دوگانه است؛ چرا که ایشان قولهایی را در مورد بحث تغییر مطرح کردند اما هیچ کدام از آنها عملی نشد.

وی با اشاره به سیاست هویج و چماق دولتهای غربی علیه ایران گفت: این مساله نشان می دهد که آنها نمی توانند بر سر میز مذاکره حاضر شده و به نتیجه قطعی برسند. آنها همواره دروغ می گویند و تنها قصد وقت کشی دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیانیه تهران را یکی از بهترین فرصتها برای مذاکره دانست و تاکید کرد، ملتهای آزادیخواه دنیا باید این قبیل رفتارهای غرب را مورد ارزیابی دقیق قرار دهند.

وی افزود: رفتارهای سیاسی و قول و قرارهای غرب برپایه همین برخوردهای دوگانه است اما ایران اعتنایی به هیچ یک از این تهدیدها نخواهد داشت و در همه مقاطع تاریخ نیز نشان داده که تحریمها فرصتی برای پیشرفت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet