هدر موبایل
1389/04/21 08:30:00
سرویس بین الملل
نایب رئیس کمیته امنیت داخلی:

یکه‌تازی‌های آمریکا نوعی آنارشی در جهان به وجود آورده است

**نایب رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تلاش‌های آمریکا در یکه‌تازی در جهان را تلاش برای ایجاد فرصت‌هایی در جهت تامین منافع خود و تحقق خواسته‌هایش در اجرای نقشه‌های استکباری در کل دنیا دانست.

"محمد کرمی راد" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر وجود یک جنبش بیداری در بین ملت ها پس از فروپاشی نظام دو قطبی در جهان اظهار داشت: آمریکا پس از فروپاشی نظام دو قطبی، تلاش کرد بتواند نقش کدخدای جهان را ایفاء کند و در این راستا با طرح نظراتی مانند نظم نوین جهانی خواستار تحقق این خواسته اش بود اما شاهد بودیم که با بی تفاوتی از سوی کشورها مواجه شد.

وی افزود: در سایه تلاش برای تحقق این خواسته ها بود که نوعی آنارشی در جهان حاکم شد و امروز شاهد نقض گسترده حقوق بشر در کشورهای مختلف و نیز شاهد جنایات رژیم صهیونیستی در منطقه هستیم.

وی با یادآوری این نکته که تمام تلاش های آمریکا در جهت یکه تازی و ایجاد  فرصت هایی برای تامین منافع استکباری است خاطر نشان کرد: علی رغم این تلاش ها، بیداری ملت ها اجازه تحقق این نیات را نمی دهد که یکی از نشانه های آن در بحث فلسطین و اعزام گسترده کاروانهای آزادی با وجود تهدیدات فراوان دیده شد.

کرمی راد، نمونه اقدامات استکباری در جهان را اجرای طرح جامعه بیت المقدس توسط رژیم صهیونیستی دانست که با هیج اعتراضی مواجه نشد.

وی افزود: آمریکاو نوچه هایش فکر می کنند می توانند چنین راهی را ادامه دهند اما بنا بر پیش بینی امام (ره) روزی خواهد رسید که هیمنه غرب فروپاشیده شود و باید بدانیم که این وعده نزدیک است.

کرمی راد وحدت در میان جهان اسلام را ضروری ترین مسئله برای تحقق جهانی عاری از مستکبر و قدرتهای ظالم دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet