هدر موبایل
1389/04/21 12:16:00
سرویس سیاسی
مصباحی مقدم: مجلس نسبت به تخلفات قانونی واکنش نشان می‌دهد

عدم ارسال مصوبات دولت به مجلس، تخلف از قانون است

**رییس کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی مجلس شوراسی اسلامی تصریح کرد: اگر عدم ارسال مصوبات هیات دولت به مجلس ادامه پیدا کند مجلس مثل همیشه به این اعمال خلاف قانون واکنش نشان خواهد داد.

"غلامرضا مصباحی مقدم" عضو کمیسیون اقتصادی ملی در گفت و گو با خانه ملت درخصوص عدم ارسال مصوبات هیات دولت به مجلس گفت: آنچه که دولت تصویب می کند باید با قوانین انطباق داده شود و دنبال کردن راهی که موجب شود این ضرورت انطباق با قانون کنار گذاشته شود، به هرشکل و شیوه ای رویه نادرستی است.

وی با بیان اینکه چنین رویه ای موجب خواهد شد در نظم جامعه و مناسبات بین دولت و ملت اختلال بوجود آید، خاطرنشان ساخت: از این جهت تاکید داریم که تمام مصوبات دولت باید برای تطبیق به مجلس و هیات تطبیق قوانین ارسال شود و تخلف از این مسئله یک تخلف قانونی است.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه اینگونه رفتارها شایسته دولتی که خود را قانون مدار می داند نیست، خاطرنشان کرد: همانطور که قبلاً مجلس نسبت به موارد غیرقانونی واکنش نشان داده است اگر این روند ادامه پیدا کند مطمئناً نسبت به تخلفات از قوانین و عدم ارسال مصوبات هیات دولت واکنش نشان خواهد داد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: این واکنش در وهله اول در حد تذکر خواهد بود اما اگر ادامه پیدا کند واکنش مجلس بالاتر از تذکر خواهد بود.

وی تاکید کرد: ما به این رفتارهای دولت برچسب سیاسی می زنیم و امیدواریم که دولت مصوبات را سریعاً به مجلس ارسال کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet