هدر موبایل
1389/04/21 11:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون آموزش:

طرح انتقال دانشجو به محل سکونت اختیاری و برای دانشجویان متقاضی است

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: آیین نامه وزارت علوم مبنی بر فراهم کردن امکان انتقال دانشجویان متقاضی به محل سکونت خانواده یک دستور العمل مفید در جهت کاهش دغدغه خانواده ها و آسیب های اجتماعی است.

علیرضاسلیمی نماینده مردم محلات در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، آیین نامه جدید وزارت علوم مبنی بر انتقال دانشجویان به محل سکونت خانواده را طرحی در جهت افزایش رفاه دانشجویان دانست و اظهارداشت:به موجب این آیین نامه دانشجویانی که در شهر دیگری غیر از محل زندگی خود در دانشگاه قبول شوند در صورت تقاضا می توانند بدون هیچ مشکلی به دانشگاه های محل سکونت خود منتقل شوند.

وی با بیان اینکه انتقال دانشجو به محل سکونت خانواده اجباری نیست ادامه داد:این قانون اجباری نیست و تنها برای افزایش رفاه حال دانشجویان و جلوگیری از آسیب های اجتماعی و دغدغه خانواده تدوین شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات تدوین آیین نامه امکان انتقال دانشجو به محل سکونت خانواده را یک دستورالعمل و قانون مفید و کارآمد ازسوی دولت دانست و خاطرنشان کرد:اعلام آمادگی وزارت علوم برای نقل و انتقال دانشجویان از شهری به شهر دیگر از قوانین خوب و مترقی دولت است که طبق این دستور العمل مشکلات جانبی دانشجویان در مدت تحصیل برطرف خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet