خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/04/21 13:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون انرژی:

ضمانت سرمایه و منابع‌انسانی در واگذاری شرکت‌ها به بخش خصوصی ضروری است

**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حرکت دولت در واگذاری شرکتها به بخش خصوصی شتاب بیشتری گرفته است، تصریح کرد: تضمین سرمایه و منابع انسانی و نظارت بیشتر بر سازمان خصوصی سازی در اجرای اصل ۴۴ ضروری است.

سید عماد حسینی نماینده مردم  قروه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه واگذاری نیروگاه های برق در ادامه عزم دولت برای اجرای اصل 44 قانون اساسی است گفت: بخش عمده ای از صنایع و نیروگاه ها در راستای اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی باید واگذار شود اما این کار توانمندسازی بخش خصوصی است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تضمین سرمایه و منابع انسانی 2 شرط لازم برای اداره بخش خصوصی است افزود: عدم ارائه ضمانت اجرا توسط سازمان خصوصی سازی و عدم توانایی برای بازپرداخت تسهیلات دولتی، عزم جدی دولت در اجرای اصل 44 را با موانعی روبرو کرده است.

نماینده مردم کردستان گفت: عزم دولت در اجرای اصل 44 بسیار جدی است اما مشکلات خاصی در نهادهای زیر مجموعه مانند سازمان خصوصی سازی وجود دارد که با نظارت بیشتر و ایجاد ضمانت اجرایی این مشکلات حل خواهد شد.

حسینی افزود: دولت در واگذاری شرکتها و صنایع به بخش خصوصی شتاب بیشتری گرفته و جدی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet