خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/04/21 11:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده زنجان و طارم:

باید مدیری که راضی به خدمت در مناطق محروم است به طارم فرستاد

**نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون در تمامی سفرهایی که نمایندگان زنجان به شهرستان طارم داشته‌اند، مردم این منطقه ، اعضای شورای شهر، معتمدین، امام جمعه و فرماندار طارم از عملکرد مدیریت اداره بهداشت طارم گله‌مند بوده‌اند.

سعدالله نصیری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که مشکلات بخش سلامت شهرستان طارم شامل دو بخش است، اظهار کرد: بخش اول شامل کم و کاستی هایی است که کم و بیش در مناطق دیگر کشور نیز وجود دارد و کمبود منابع مالی در این زمینه موثر است.

وی ادامه داد:علی رغم تلاشی که مجلس و دولت در این بخش انجام داده است، اما هنوز روستاها و مناطق محروم کشور در این زمینه وضعیت مناسبی ندارند. مشکلاتی که در طارم این بخش وجود دارد، در دیگر مناطق محروم نیز مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: به دلیل همین مشکلات مختلف در مناطق محروم است که اغلب پزشکان و متخصصان رغبتی برای حضور در مناطق محروم و با امکانات اندک را ندارند. هم اکنون در طارم نیز به دلیل عدم وجود راه ارتباطی مناسب و گاز، تمایل متخصصین، پزشکان و پرستاران به حضور در این منطقه نسبت به مناطق دیگر کمتر است. البته این بخش با ارتقای وضعیت راه ها و گازرسانی به منطقه تا اندازه ای برطرف خواهد شد.

وی عنوان کرد: بخش دیگر مشکلات بهداشتی طارم، مشکلات مدیریتی است، البته چه بسا این مشکلات بر می گردد به این‌که مدیران خوب به سختی قبول می کنند که به طارم بروند. اما این امر قابل قبول نیست، فردی مدیریت بهداشت طارم را برعهده داشته باشد که مسوولان منطقه همواره از عملکرد وی گله مند باشند.

نصیری افزود: امام جمعه، فرماندار و بسیاری از مردم منطقه از مدیریت وی و نوع برخورد این مدیر رضایت ندارند و بارها این موضوع را به گوش مسئولین امر رسانده‌اند. مسئولین دانشگاه علوم پزشکی نیز عنوان می کنند که بهتر از این فرد، کسی حاضر نمی شود که به منطقه برود. حال باید اذعان کرد، مردمی که محرومیت گاز و راه را تحمل می کنند، نباید محرومیت مدیریت نامناسب را نیز تحمل کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید مدیری را که راضی به خدمت در مناطق محروم است، به طارم فرستاد، بیان کرد: باید مدیران را تشویق نمود که به طارم بروند تا بیماری که درد بسیاری دارد، با مدیری برخورد کند که از نظر اخلاق و رفتار، آرامش بخش باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet