هدر موبایل
1389/04/30 13:49:00
سرویس اقتصادی
کعبی با اشاره به امتناع دولت از ارائه اساسنامه شرکت ملی نفت و گاز:

دولت فراقانونی عمل می‌کند

**نایب رییس کمیسیون انرژی تاکید کرد: دولت همواره در ارائه لوایح به مجلس کوتاهی می‌کند در صورتی که مجلس همواره آمادگی دارد لوایح را در دستور کار خود قرار داده و به آن رسیدگی کند.

"عبدالله کعبی" نماینده آبادان در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت ضمن اشاره به تعلل دولت در ارائه اساسنامه شرکت ملی نفت، گاز و پتروشیمی به مجلس گفت: این اولین باری نیست که دولت از اجرای قانون سر باز می زند چرا که دولت همواره فراقانونی عمل می کند.

وی ادامه داد : بارها از تریبون مجلس از دولت خواسته شده که در چارچوب قانون عمل کند اما دولت نگاه جدی به لوایح ندارد این در حالی  است که مجلس آماده است راهکارهای اجرای لوایح را از طریق تصویب قانون مهیا سازد.

کعبی اجرا نکردن قانون توسط دولت را بی احترامی به مجلس خواند و ادامه داد: مجلس میثاق ملی و ثمره خون شهیدان است بی احترامی به قوانین بی احترامی به ملت است.

نماینده آبادان خاطر نشان کرد: اساسنامه  شرکت ملی و نفت و گاز  تحت عنوان دو شرکت مجزای " شرکت ملی نفت و گاز " و شرکت بازرگانی و تجارت نفت و گاز " آماده ارائه به مجلس است.

وی در نهایت گفت: اساسنامه شرکت ملی نفت و گاز در جلسات متعددی که نمایندگان با کارشناسان مرکز پژوهش ها داشتند تهیه شده و آماده ارائه به صحن مجلس است و بعد از تعطیلات مجلس در صحن قرائت می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet