هدر اصلی
1389/04/30 14:18:00
سرویس سیاسی
نایب رییس مجلس شورای اسلامی:

تروروتفرقه افکنی ابزارقدیمی وناکارآمد استکبار است

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تروریسم ابزار و شیوه قدیمی آمریکایی‌هاست، تصریح کرد: هم از این ابزار استفاده می کنند و هم مخالفین خود را به طرفداری از تروریسم متهم می‌کنند.

"سید شهاب الدین صدر" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، آمریکا را سردمدار تروریسم جهانی دانست و خاطر نشان کرد: آمریکا به عنوان سردمدار تروریسم جهانی که داعیه حقوق بشر دارد با اشغال کشورها و به بهانه برقراری دموکراسی و نظم، آن سرزمین‌ها را تبدیل به پایگاه‌های تروریستی نموده و پس از تشکیل و آموزش گروه‌های تروریستی از غفلت و نا آگاهی آنان در جهت منافع شوم وپلید خود سوء استفاده می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تروریسم ابزار و شیوه قدیمی آمریکایی‌هاست، تصریح کرد: هم از این ابزار استفاده می کنند و هم مخالفین خود را به طرفداری از تروریسم متهم می‌کنند! مثلاً دفاع از سرزمین آباء و اجدادی مردم بی گناه لبنان و فلسطین را فعالیت تروریستی می خوانند.

وی در خصوص دست داشتن آمریکا در حوادث تروریستی زاهدان افزود: حمایت آمریکا از جریانات تروریستی زاهدان به قدری روشن است که نیاز به ارایه هیچ سند و مدرکی نیست.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در تشریح اهداف دشمن از ایجاد نا امنی در جامعه خاطر نشان کرد: دشمنان قسم خورده نظام بر این باورند که با ایجاد ناامنی، زمـیـنـه تـضـعـیـف روحـیـه مـقاومت و ایستادگی مردم را فراهم آورند و توجه مسولین خادم کشور را از مباحث اصلی و کلیدی به موضوعات فرعی و جنبی جلب نمایند ولی غافل از اینکه اراده مردم ایران در مقابله با نظام سلطه مستحکم است و بنا به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب "آنجایی که اراده مردم در مقابل استکبار باشد، تیغ دشمنان کند است".

 دکتر صدر ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران مدل جدیدی از نظام سیاسی را به دنیا معرفی کرد که بر نفی سلطه استوار است و امروزاین مدل در دنیا جایگاه ارزشمندی بدست آورده و در حال گسترش است.

 نایب رییس مجلس شورای اسلامی تضعیف نظام و تفرقه افکنی را از جمله اهداف تروریست‌های کوردل دانست و گفت: مردم فهیم و آگاه ایران تاکنون تـنـگـناهای مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی را تجربه کرده‌اند تاریخ نشان داده که دلسـرد و ناامید کردن مردم، ایجاد حس بی اعتمادی نسبت به مسؤولان نظام در بین اقشار گوناگون، سیاه‌نمایی نسبت به دستاوردهای انقلاب و بزرگنمایی مشکلات و القای این که این مشکلات حـل نـشـدنی است،نه تنها کارساز نبوده بلکه موجبات اتحاد و همدلی بیشتر قومیت های مختلف ایرانی را فراهم آورده است و مردم ایران تحت لوای ولایت خار چشم نظام سلطه گر دنیا شده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet