هدر موبایل
1389/04/30 07:54:00
سرویس سیاسی
روح‌الله جانی‌عباسپور:

آمریکا به هر جنایتی دست می‌زند

**نماینده مردم شهرستان بویین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدام آمریکا در ربودن شهرام امیری گفت: دولت آن کشور برای رسیدن به مقاصد شومش دست به هر جنایتی می‌زند.

"روح الله جانی عباسپور" در گفتگو با نشریه ولایت قزوین افزود: آمریکا پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، همواره در صدد ایجاد مانع برای نظام بوده تا از این طریق اهداف پلید خود را در سطح منطقه پیاده کند.

وی با اشاره به شکست سیاست‌های حیله گرانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران از جمله تحریم، جنگ و تلاش برای ایجاد تفرقه در کشور اظهار داشت: نا امیدی آمریکایی­ها در اعمال اینگونه سیاست­ها، آنها را به تشدید اقدامات جنایت­کارانه و تروریستی واداشته است.

او با بیان اینکه خیال آمریکا از طرف شورای امنیت برای اقدامات جنایتکارانه راحت است، ادامه داد: آمریکایی‌ها با ربودن شهرام امیری و تصوری که نسبت به اطلاعات علمی و هسته‌ای این شهروند ایرانی داشتند، درصدد آوردن فشار برای کسب اقرار و پخش آن در رسانه‌های خود با هدف تشدید موضعگیری علیه فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران بودند.

وی قدرت و اقتدار دستگاه امنیتی و وزارت امور خارجه کشورمان را در ماجرای ربوده شدن شهرام امیری و نقش آن را در ناکامی دستگاه­های اطلاعاتی آمریکا ستود و تصریح کرد: حرکات پیروزمندانه اخیر دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران از جمله آزادی دیپلمات ایرانی در پاکستان، دستگیری عبدالمالک ریگی و اقدام قاطع در جریان ربوده شدن شهرام امیری، موجب حیرت و شگفتی سرویس­های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا و غرب شد.

نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی افزود: توطئه کشورهای زورگو مانند آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به دلیل بصیرت و هوشمندی ملت ایران و رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری، کارساز و مؤثر واقع نشده است.

وی با بیان این که کارشناسان و رسانه‌های آمریکایی به این که کشورشان توان جلوگیری از ایران  درپیمودن مسیر صلح آمیز هسته‌ای را ندارد اقرارکرده‌اند افزود: امروز دفاع از شرایط صلح آمیز هسته‌ای کشورمان بهترین مصداق برای استقلال می‌باشد و مردم ایران هم با تمام توان نسبت به این حق مسلم خود علیه مواضع غرض‌ورزانه مستکبرین ایستادگی می‌کنند.

او با بیان اینکه آمریکا و غرب می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران به دلیل ماهیت و اعتقادات خود در پی دستیابی به سلاح هسته‌ای نیست گفت: کشورهای سلطه جو با ترس از گسترش مبانی اعتقادی دین اسلام، در تلاش برای مبارزه با این امر هستند و اعمال انواع فشارها و تحریمها از سوی این دولتهای زورگو علیه جمهوری اسلامی ایران نیز با همین هدف صورت  می‌گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet