شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/30 14:08:00
سرویس صحن
نقوی حسینی در نطق میان دستور:

به حق نیست که کسی به فکر تضعیف مجلس باشد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: در شرایط فعلی، شرع، عقل و مصلحت حکم می‌کند که آحاد ملت، همه مسئولان و قوای سه گانه «وحدت کلمه» را سرلوحه عمل خود قرا ردهند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت نقوی حسینی روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: در شرایطی که دنیای کفر و نفاق به یکدیگر گره خورده و جنگ احزاب را علیه نظام جمهوری اسلامی تدارک دیده‌اند، به حق نیست که وقت و انرژی خود را صرف تضعیف قوای سه گانه به ویژه مجلس شورای اسلامی که عصاره ملت و در راس امور است کنیم.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی کانون اتخاذ مواضع استکبار‌ستیزانه است، مجلس کانون اتخاذ مواضع در مقابل هر نوع فتنه و فتنه‌گری است، مجلس کانون قانونگذاری و ریل‌گذاری جهت حرکت دولت پرتوان و پرتلاش است، مجلس کانون نظارت بر اجرای قانون و کنترل دستگاههای اجرایی کشور است.

نماینده ورامین در مجلس خاطرنشان کرد: همه باید احترام و جایگاه مجلس را حفظ و در جهت تقویت آن بکوشند. همچنان که دولت نیز به عنوان قوه مجریه که بار اداره کشور در شرایط سخت را به دوش می‌کشد نیازمند حمایت، تقویت و پشتیبانی مجلس و مردم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: جایگاه نظارتی مجلس شورای اسلامی و طرح سوال و تذکر و استیضاح نیز جزیی از این هم‌افزایی و حمایت است چرا که تذکر، سوال و استیضاح موجب رفع نواقص و نقاط ضعف دولت می‌شود و دولت را اصلاح می‌کند و اصلاح نواقص نیز خود نوعی حمایت و پشتیبانی است.

وی خاطرنشان کرد: از رئیس جمهور محترم می‌خواهم از وزرای مربوطه گزارشی پیرامون مصوبات سفرهای اول و دوم هیات دولت به شهرستان ورامین دریافت و روند پیشرفت مصوبات آن سفرها را بررسی و مورد ارزیابی قرار دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet