ایام محرم 1398
1389/04/30 12:15:00
سرویس صحن
فروزش در نطق میان دستور:

حل مشکلات سیستان و بلوچستان مستلزم استفاده از افراد شایسته است

**نماینده زاهدان گفت: با استفاده از نظرات نخبگان بی‌تعصب شیعه و سنی برنامه‌ریزی صورت گیرد تا بتوانیم به تامین امنیت پایدار برسیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پیمان فروزش نماینده مردم زاهدان در خانه ملت در نطق میان دستور سه‌شنبه 29تیرماه با تسلیت حادثه تروریستی شهرستان زاهدان گفت: از همه مردم شیعه و سنی که در تمامی این مدت از زمان حادثه تا تشیع پیکر شهداء با حفظ وحدت و یکپارچگی متانت خود را به نمایش گذاشتند سپاسگزارم.

فروزش با اشاره به اینکه مردم استان خواستار برقراری امنیت و پیشگیری از عملیات تروریستی در استان هستند متذکر شد: دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی نقشه راهی طراحی کنند تا تمامی مسائل استان در آن دیده شود.

وی افزود: با استفاده از نظرات نخبگان بی‌تعصب شیعه و سنی تصمیم گیری و برنامه‌ریزی صورت گیرد تا بتوانیم به حداقل خواسته مردم که تامین امنیت پایدار است برسیم.

فروزش در ادامه به 3 اصل اسلامی احترام واقعی، اعتماد عملی و مشارکت حداکثری اشاره کرد و گفت: باید در راستای موارد یاد شده حرکت کرد تا جذب حداکثری شکل گیرد.

وی تصریح کرد: حل مشکلات استان مستلزم استفاده از افراد شایسته و دلسوز بی تعصب است که باید در مدیریت‌های اجرایی و امنیتی از آنها استفاده شود.

فروزش ادامه داد: با همکاری سپاه پاسداران با دیگر دستگاه‌ها شاهد اقدامات خوبی بودیم که جا دارد از تدابیر شایسته این عزیزان و مدیریت اطلاعات استان تشکر و قدردانی نمایم.

وی هم چنین از حضور ابوترابی فرد، محمدتقی رهبر، زهره الهیان و علاءالدین بروجردی در جمع مردم زاهدان تشکر کرد و درخواست کرد کمیته ویژه‌ای در دولت و مجلس تشکیل شود تا ابعاد مختلف حادثه اخیر تروریستی را بررسی کند تا از تکرار وقوع اینگونه حوادث جلوگیری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet