خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/04/30 15:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

اقدامات سازمان سیا، آمریکا را در رأس تروریسم دولتی قرار داده است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از گروه های تروریستی به وسیله حکومت آمریکا تغذیه می شوند، تصریح کرد: کارنامه سیاه سازمان سیا، پیشینه دولت آمریکا در حمایت از تروریسم را عیان ساخته و ادعاهای دروغین کاخ سفید را فاش کرده است.

محمد کرمی راد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به عوام فریبی کاخ سفید در ادعای دروغین مبارزه با تروریسم، گفت: نگاهی به عملکرد و پشتیبانی های پنهان و آشکار دولت آمریکا از تروریسم، عمق جنایات این دولت علیه امنیت مردم جهان را نشان می دهد که عملاً این اقدامات، صلح جهانی را به خطر انداخته است.

نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت با اشاره به نقش جنایت بار دولت آمریکا در تجهیز و حمایت گروه های تروریستی، اظهار داشت: سازمان سیا متولی آموزش و تدارک تجهیزات نظامی برای گروه تروریستی القاعده و گروه طالبان بود که این استراتژی با هدف بحرانی کردن منطقه خاورمیانه از سوی امپریالیسم جهانی، دنبال گردید.

کرمی راد با اشاره به رفتار فریبکارانه کاخ سفید در باره اقدامات تروریستی در زاهدان، گفت: آمریکا با توجه به نابودی گروهک ریگی، به حمایت بیشتر از گروهک منافقین رو آورده است و همچنان غافل از بیداری و هوشیاری ملت های آزاده جهان بر مواضع دوگانه خود، پافشاری می نماید.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصادیق تروریسم دولتی آمریکا در خاورمیانه تصریح کرد: سوء پیشینه سازمان سیا در ترور هزار و 500 دانشمند هسته ای عراق و ربایش چندین دیپلمات و نخبه ایرانی به اثبات رسیده و همچنین قتل اخیر کاشف فرمول غنی سازی اورانیوم در عراق نیز یکی از مهمترین نمونه های جنایات آمریکا در خاورمیانه بوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet