هدر موبایل
1389/04/30 16:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

آمریکا و انگلیس دچار انزوای بین المللی شده‌اند

**نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که امروز آمریکا و انگلیس دچار انزوای بین المللی شده اند بیان کرد که واشنگتن و لندن بسیاری از هم پیمانان خود را در موضوع تحریم ایران از دست داده اند.

حجت الاسلام حسن نوروزی در گفت وگو با ایرنا با بیان این که آمریکایی ها از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به مخاصمه با ایران پرداخته اند اظهار داشت: رابطه جمهوری اسلامی ایران از ابتدا با رژیم استکباری و متکبر آمریکا گرگ و میش بوده است و آمریکا از بعد از پیروزی انقلاب و از دست دادن یکی از مهم ترین هم پیمانانش یعنی پهلوی به بهانه های مختلف تلاش کرده که مشکلاتی را برای کشورمان ایجاد کند.

وی با بیان این که آمریکا از طریق قطعنامه ها و تحریم های مختلف در طول این سال ها تلاش کرده که ایران را تهدید کند بیان کرد: امروز با حریت بسیاری از کشورهای جهان، آمریکا به این نتیجه رسیده که نمی تواند کاری از پیش ببرد و از این آگاهی کشورهای جهان می ترسد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که امروز آمریکا و انگلیس بیش از هر زمانی دچار انزوا شده اند گفت: مشکلات این کشورها به حدی شده که خودشان هم در حل آن عاجز مانده اند.

به گفته عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراها، امروز این کشورها بیش از هر زمانی دچار مشکل شده اند و روز با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

وی با بیان این که آمریکا و انگلیس در تحریم ایران تنها مانده اند گفت: امروز بسیاری از کشورهایی که هم پیمان آمریکا بوده اند دیگر در بحث اعمال تحریم علیه ایران این کشورها را همکاری نمی کنند و این موضوع برای آمریکایی ها گران تمام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet