هدر موبایل
1389/04/30 13:14:00
سرویس صحن
حیدرپور در نطق میان دستور:

سفر هیات اعزامی مجلس به غزه در هفته آینده قطعی است

**نماینده مردم شهرضا در مجلس گفت: سازمان‌های بیمه‌ای و بیمه‌گر باید صورتحساب‌های بیمارستان‌های دولتی را به صورت کمال و تمام پرداخت کنند که بیماران از جیب خود چیزی پرداخت نکنند و این مطلب به صورت بندی جداگانه در برنامه پنجم بیاید.

به گزارش خانه ملت، عوض حیدرپور روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: درخصوص تاکید خانم دکتر دستگردی مبنی بر پیشگیری از پدیده زیرمیزی، بهترین کار اجرایی، عمل به مصوبه موجود در مراکز آموزشی تمام وقت جغرافیایی است و ضروری در برنامه پنجم ترتیبی اتخاذ شود که کلیه مراکز دولتی از این مصوبه استفاده کنند و به طور طبیعی این معضل حل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مساله مهم بعدی این است که طبق اصل پنجم قانون اساسی ولایت امر و امامت امت بر عهده مقام معظم رهبری است. ایشان در مراسم سالگرد افتتاح مجلس فرمایشاتی فرمودند که ما همه موظف به اجرای آن هستیم و در خصوص برنامه پنجم خصوصا تاکید کردند که برنامه تکمیل شود و نه اینکه تبدیل.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در سال 1389 حقوق و مزایای کارکنان قراردادی سالانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (در سقف شاغلین در آخر بهمن ماه 1388) مشابه سایر کارکنان رسمی و پیمانی منحصرا از طریق بند (و) تبصره 19 قانون بودجه سال 1386 توسط وزارت اقتصاد و دارایی پرداخت می‌گردد.

وی تصریح کرد: سفر هیات اعزامی مجلس شورای اسلامی به غزه در هفته آینده قطعی است و ما از سوی تمام ملت عزیز ایران حامل پیام مقاومت و دوستی و اعلام حمایت پر و پیمان ملت ایران از مردم در محاصره غزه هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet