هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکرمی:

همه دستگاه‌ها باید به مسائل جوانان حساس باشند

سرویس فرهنگی
**عضو کمیسیون فرهنگی با تاکید بر اینکه رسیدگی به مسائل و مشکلات جوانان تنها به یک سازمان محدود نمی‌شود گفت: تغییراتی که در راس این سازمان انجام گرفته باعث هدر رفتن هزینه‌ها و انرژی زیادی شده است.
پنج‌شنبه 31 تیر 1389 ساعت 10:00

"سید رضا اکرمی"، با اشاره به در پیش بودن روز جوان با بیان اینکه حاج علی اکبری زمان ریاست خود بر بخش های فرهنگی تاکید می کرد و بذرپاس امروز به دنبال ارائه الگوی های عملی و اجرایی، گفت: اینجاست که می بینیم وقتی که مسئولان یک دستگاه تغییر می کنند، طراحی ها، مدیریت ها، روش ها و برنامه ریزی ها آن نیز دچار تغییر می شوند؛ تغییراتی که در بسیاری از موارد سازنده نیست؛ چون سبب صرف انرژی و وقت و هزینه غیرضروری می شود.

نماینده تهران تاکید کرد: امور مربوط به جوانان مسئله ای نیست که یک سازمان به تنهایی از پس آن بربیاید و نه تنها با بودجه 39 میلیارد تومانی بلکه با بودجه 100 میلیاردی هم نمی توان مشکلات را برطرف کرد.

به گفته اکرمی نیروی جوان سرمایه این کشور است و همه نهادها باید در این باره احساس مسئولیت کنند که در این میان خانواده ها نقش مهمی را ایفا می کنند و پس از خانواده باید از محیط آموزشی، اجتماعی و سرآخر دولت توقع داشته باشیم که به مشکلات مربوط به حوزه جوانان رسیدگی کند.

وی درباره مطرح شدن بحث تحقیق و تفحص از سازمان ملی جوانان تصریح کرد: باید در اختتامیه جشنواره ملی جوانان از بذرپاش درباره نوع عملکرد این سازمان بشنویم و سپس تحلیلگران در این رابطه نظر دهند و سپس بررسی کنیم ببینیم تحقیق و تفحص از این سازمان می تواند مثبت باشد یا نه!

اکرمی تعامل سازمان ملی جوانان را – چه در زمان علی اکبری و چه زمان بذرپاش- مثبت ارزیابی و تاکید کرد: باید نتیجه عملکرد این سازمان را مورد بررسی قرار دهیم و باز هم می گویم فقط نمی توانیم از این سازمان توقع کار در حوزه جوانان داشته باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000