هدر موبایل
1389/04/31 10:50:00
سرویس سیاسی
نورا تاکید کرد:

حمایت غرب از تروریسم برای فرار از رکود اقتصادی

**نماینده مردم زابل با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در زاهدان، یکی از ریشه‌های اصلی این اقدامات را در تلاش غرب برای ناامن کردن، جهان جهت فرار از رکود اقتصادی و برون رفت از شرایط موجود عنوان کرد.

"عباسعلی نورا" نماینده مردم زابل و زهک در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، یکی از دلایل مهم بروز اتفاقات تروریستی در جهان را تلاش غرب برای ناامن کردن جهان، جهت فرار از بحران اقتصادی موجود عنوان کرد و گفت: استکبار جهانی با هدف ایجاد ناامنی در جهان اقدام به اعمال تروریستی می کند و در این راه از هیچ جنایتی دریغ ندارد.

 نماینده مردم زابل با اشاره به ناتوانی غرب برای خروج از بحران اقتصادی افزود: یکی از تحلیل های موجود در مورد افزایش اتفاقات تروریستی در جهان این است که دنیای غرب به خاطر بحران اقتصادی و افت تولید تمام تلاش خود را بکار برده است تا برای برون رفت از رکود، راه کاری پیدا کند و تنها راهکاری که پیدا کرده است، ایجاد نا امنی در کشورهاست؛ چراکه نا امنی می تواند منشا فرار از این رکود برای آنها باشد.

با حمایت مالی از تروریسم مبارزه می کنیم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با عنوان این مطلب که تروریست ها بدون پشتوانه های مالی قوی نمی توانند اقدام به اعمال تروریستی کنند گفت: با هرگونه حمایت مالی از تروریسم مبارزه می کنیم و در پی تصویب قانونی هستیم که طبق آن بتوانیم با شرکت های داخلی و خارجی که از تروریسم به هر نحوی حمایت می کنند، مبارزه کنیم.

وی در مورد چگونگی قانون مبارزه با حمایت مالی از تروریسم گفت: می خواهیم قانونی تصویب کنیم که  اگر شرکتی در دنیا یک گروه از تروریست ها را مورد حمایت قرار داد، این شرکت اصلا در حوزه جغرافیایی کشور ایران راه نداشته باشد و هرگونه ارتباط مالی نیز با ان قطع شود.

وی در مورد مراحل تدوین این قانون نیز گفت: یک فوریت این قانون تصویب شده است و امیدواریم با طرح نهایی آن در مجلس و تصویب آن تمام روزنه های کمک به این سازمانهای تروریستی بسته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet