شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/31 14:11:00
سرویس سیاسی
تجری:

مراجع قانونی با توهین کنندگان به مردم "اهل‌حق" برخورد کند

**نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خواستار برخورد هیات نظارت بر مطبوعات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دادستانی عمومی و انقلاب تهران با نویسندگان مطالب موهن و خلاف واقعی که علیه مردم شریف و شهید پرور اهل حق انتشار یافته شد.

"فرهاد تجری" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص انتشار مطالب منتسب به مردم یارستان گفت: در حالیکه بزرگان نظام بر همدلی و وحدت احاد جامعه به عنوان یک ضرورت تاکید می کنند متاسفانه یکی از روزنامه های صبح مطلب سراسر دروغی که ناشی از عدم شناخت و مطالعه نویسنده و بوده انتشار داده و حاصل آن موجی از خشم را در مردم اهل حق، رقم زد.

وی خاطرنشان کرد: ارادت مردم شهید پرور اهل حق به اهل بیت به ویژه حضرت علی (ع)  و به تبعش فرزندان آن به نوعی است که در ایام محرم و سوگواری سالار شهیدان ما شاهد تشکیل هیات های زنجیر زنی و سینه زنی در میان آنها هستیم.

نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب در مجلس یادآورشد: آنچه مسلم است اینکه مردم اهل حق چه در خلال پیروزی شکوهمند انقلاب، چه در هنگام هشت سال دفاع مقدس جانفشانی های بسیاری را به نمایش گذاشند، به نحوی که جز نخستین گروههایی بودند که با رهبر فقید انقلاب حضرت امام (ره) بیعت کردند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس تصریح کرد: حادثه تلخ و خونین بمباران شیمیایی روستای زرده که یکی از سیاهترین اقدام های رژیم بعثی عراق بر علیه شهروندان محسوب می شود با تقدیم صدها شهید و جانباز سندی متقن از مظلومیت و روحیه ایثارگری مردم اهل حق است.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بیان مطالب خلاف واقع و موهن علیه این مرزبانان غیور و با شرافت نه تنها ظلم در حق ایشان بلکه موجب فاصله گرفتن و تفرقه در میان مردم نظام و به تبع آن ضربه به امنیت ملی و منافع و مصالح عمومی نظام و کشور را در پی خواهد داشت.

وی اظهار امیدواری کرد: هیات نظارت بر مطبوعات و نهادهای قانونی با اتخاذ راهکارهایی از بروز حساسیت های مخربی که غرور بخشی از مردم را جریحه دار می کند، ممانعت ورزند.     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet