هدر موبایل
1389/05/01 12:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهرزاد:

به صلاح کشور نیست میان دولت و شهرداری اختلاف وجود داشته باشد

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که هیچ فرد یا گروهی در راستای تضعیف مترو حرکت نمی کند، یادآور شد چه اشکالی دارد شهردار تهران به جای کشاندن مشکلات مترو به رسانه ها این مسائل را در جلسه ای با رییس جمهوری مطرح کند.

محمد کریم شهرزاد در گفت وگو با ایرنا در مورد تخصیص اعتبار 2 میلیارد دلاری به مترو از سوی مجلس اظهارداشت این مسئله از سوی شورای نگهبان رد شد و در مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان حکم ثانوی تصویب شد.

وی با بیان این که بحث های کارشناسی در مورد مترو در درگیری های سیاسی ادغام شده است تصریح کرد در زمان حاضر به صلاح کشور نیست که این گونه اختلافات میان دولت و شهرداری وجود داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با تاکید براین که باید هماهنگی کامل میان دولت و شهرداری ها برقرار باشد خاطرنشان کرد هر فردی که به اختلافات میان شهرداری و دولت دامن می زند به کشور ظلم می کند.

وی با بیان این که استفاده از صندوق ذخیره ارزی ضوابطی دارد گفت : شهرداری و دولت باید مشکلات مربوط به مترو را در جلسات کارشناسی حل و فصل نماید .

شهرزاد با یادآوری توجه بالای مجلس به حل و فصل مسائل برون شهری و درون شهری اظهارداشت باید توجه داشته باشیم که آقای احمدی نژاد در گذشته شهرداربوده و در مورد مشکلات شهری صاحب نظرهستند و درمقابل قالیباف نیز در گذشته رییس نیروی انتظامی بوده اند و هرکدام از این افراد اشراف کاملی به مسائل کلانشهردارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet