هدر اصلی
1389/05/01 12:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اخوان‌بیطرف:

وحدت ملی با محور ولایت‌فقیه معنی پیدا می‌کند

**نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: اگر همه افراد جامعه و نخبگان مبنای وحدت را رهبری قرار دهند، اختلافات سلیقه‌ای نمی‌تواند منجر به عدم اتحاد بین نیروهای انقلابی شود.

نیره اخوان بیطرف در گفت‌وگو با فارس، پرهیز از طرح مسائل اختلافی در سطح کلان جامعه را ضروری دانست و گفت: ایجاد اختلاف در مسائل اجرایی به نفع نظام اسلامی نیست و دشمنان با بزرگنمایی این اختلافات سطحی جبهه وهنی علیه جمهوری اسلامی ایجاد می‌کنند.

وی کنار گذاشتن موارد اختلافی در میان قوا را نظر مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: با توجه به اینکه بدنه مدیریتی کشور در دست جریان اصولگرایی قرار دارد این افراد با رعایت اخلاق اصولگرایی توطئه دشمنان و افراد کوتاه نظر در داخل کشور را خنثی کنند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس خاطرنشان کرد: جریان اصولگرا و سران سه قوه از طریق پرداختن به اختلافات کوچک به دشمنان نظام بهانه ندهند چرا که رهبر معظم انقلاب به عنوان هماهنگ‌کننده بین قوای سه‌گانه در کشور بر حل این مسئله تأکید دارند.

وی اظهار داشت: فعالیت در مسیر پیشبرد اهداف عالیه نظام و دستیابی به آرمان‌های انقلاب از مسائل مورد توجه گفتمان اصولگرایی در کشور است که در سایه کنار گذاشتن اختلافات صورت می‌گیرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس در ادامه با تبیین اهداف گروه‌های ایجاد کننده اختلاف درجریان اصولگرایی اشاره کرد و افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر حکومت وابسته شاهنشاهی به جمهوری اسلامی همواره کشورهای غربی درصدد براندازی نظام اسلامی بودند تا ملت ایران را از مسیر تلاش برای دستیابی به اهداف اصلی انقلاب خارج کنند که این اختلاف در میان قوا یکی از هزاران برنامه‌‌‌‌های غرب برای تحقق این موضوع است که در نهایت با هوشیاری مردم این برنامه‌‌‌‌‌‌‌ها و طرح‌های شیطانی منجر به شکست شد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به شاخص‌های انحراف سیاسی، تصریح کرد: "حبل‌المتین و عروةالوثقی " برای ملت ایران پیروی از ولایت فقیه است که خروج از اصل اسلامی درنهایت منجر به انحراف سیاسی افراد می‌شود چرا که وحدت ملی با محور ولایت معنی پیدا می‌کند.

اخوان بیطرف در پایان گفت: اگر تمامی افراد جامعه و نخبگان مبنا وحدت را رهبری قرار دهند، اختلافات سلیقه‌ای نمی‌تواند منجر به عدم اتحاد بین نیروهای انقلابی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet