خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/05/01 15:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهرزاد خواستار شد:

تشکیل کمیته‌ای برای رصد میزان عملیاتی‌شدن رهنمودهای رهبری

**نماینده مردم اصفهان گفت: کمیته‌ای دائمی از نمایندگان ۳ قوه به صورت دائم موظف باشند که میزان عملیاتی‌شدن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در مقاطع مختلف را رصد کنند.

محمدکریم شهرزاد نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به لزوم ایجاد وحدت بین قوای سه‌گانه گفت: باید برای ایجاد وحدت به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با قلب، سخن، قلم و عمل وفادار بود.

وی افزود: راه ایجاد وحدت در این است که نباید با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب گزینشی برخورد کرد چرا که همه بیانات ایشان را باید در کنار یکدیگر قرار داده و به صورت یک بسته و مجموعه با آن رفتار کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: مثلا اگر رهبری نقد و انتقادی از برخی جریانات کردند، همه باید خود را مخاطب آن بدانند؛ نباید اینطور باشد که اگر ایشان تاییدی کردند، همه فکر کنند که خطاب رهبری به آنها است و در سمت مقابل هم اگر ایشان اشکالی را به میان آوردند، افراد آن را به دیگران نسبت دهند.

شهرزاد ادامه داد: اگر این مسائل رعایت شود و دستورات رهبری که در موارد خاص برای قوا صادر می‌شود، مثلا در مورد قوه مقننه در آغاز هر دوره از سوی رهبری معظم پیامی صادر می‌شود، اگر این پیام از اول تا آخر دوره مجلس منشور حرکت تلقی شده و نمایندگان به آن وفادار باشند، قطعا این وفاداری به وحدت کمک زیادی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: ما همه باید خود را مقید و موظف بدانیم که باری را از دوش رهبر معظم انقلاب برداریم، به این معنا که مطالبات مردم را باید پاسخ دهیم چرا که رسیدگی و حل مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف از جمله فقر و محرومیت و بالا بردن توانایی نظام، قطعا باعث خشنودی رهبری خواهد شد.

شهرزاد با اشاره به اینکه نباید مجموعه حرکاتمان به شکلی باشد که مسائل اصلی انقلاب به حاشیه بروند، اظهار داشت: نباید اجازه دهیم که نیازهای مردم در حاشیه قرار گرفته و مسائل فرعی به مسائل اصلی تبدیل شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: چه اشکالی می‌تواند داشته باشد که کمیته‌ای دائمی از نمایندگان 3 قوه بصورت دائم موظف باشند که میزان عملیاتی‌شدن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در مقاطع مختلف را رصد کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet