خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/01 14:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروری:

مجلس با تصویب قوانین جدید دست دولت را برای مبارزه با عوامل تروریستی باز خواهد گذاشت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،گفت: مجلس با تصویب قوانین مربوط به مبارزه و برخورد با عوامل تروریستی دست دولت و دستگاه های مربوطه را برای برخورد قاطع با عوامل حوادث تروریستی باز خواهد گذاشت.

پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به دیدار کمیسیون امنیت ملی با مقامات مسئول کشوری در رابطه با حادثه تروریستی زاهدان گفت: کمیسیون امنیت ملی در جلساتی بسیار فشرده با وزیر کشور، وزیر اطلاعات، جانشین فرمانده نیروی انتظامی و مسئولان سپاه پاسداران پیگیر مسائل، مشکلات و حوادث تروریستی شهر زاهدان است.

وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری خطاب به دستگاه های دولتی مبنی بر برخورد قاطع با فتنه گران در زاهدان اظهار داشت: نمایندگان مجلس با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت تصویب قوانین مربوط به مبارزه برخورد با عوامل تروریستی و گروه های مخالف نظام و حکومت اسلامی، دست دولت و دستگاه های مربوطه جهت برخورد قاطع با عوامل این حوادث تروریستی و جلوگیری از تکرار این قبیل فجایع باز خواهند گذاشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس تأکید کرد: انسداد مرزها، جلوگیری از حضور اتباع بیگانه غیرمجاز، برخورد با عواملی که زمینه ساز پرورش تروریسم هستند و همچنین توسعه استان سیستان وبلوچستان و کاهش نرخ بیکاری و افزایش رشد اقتصادی در این استان می تواند از بروز چنین حوادثی جلوگیری کند.

همچنین سروری با بیان این که تجدید نظر در نوع رابطه ایران با کشورهای همسایه در دستور کار کمیسیون امنیت ملی قرار داد گفت: با توجه به اینکه کشورهای همسایه ایران مقر عوامل تروریستی و پرورش تروریست هستند باید در نوع رابطه با این کشورها و رفت و آمد اتباع آنان به ایران تجدید نظر شود.

وی با بیان اینکه آمریکا و کشورهای غربی می خواهند ناامنی که در منطقه به وجود آورده اند را به ایران انتقال دهند گفت: آمریکا و متحدانش که یک حلقه و کمربند تروریستی و ناامنی در کشورهای همسایه ایران به وجود آورده اند با هدف انتقال این ناامنی به ایران به تربیت و حمایت گروه های تروریستی در داخل ایران روی آورده اند که از این طریق به اهداف شوم خود که تضعیف نظام جمهوری اسلامی است دست یابند.

سروری با بیان اینکه ایران یکی از امن ترین کشورهای منطقه است عنوان داشت: اقدامات غرور آفرین دستگاه اطلاعاتی ایران در دستگیری ریگی، آزادی عطارزاده و شهرام امیری ضربه ای مهلک به دستگاه های اطلاعاتی - جاسوسی آمریکا بود که این کشور برای جبران شکست های خود از ایران حوادث تروریستی اخیر زاهدان را ترتیب داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet