خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/01 10:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی خبر داد:

عدم همکاری برخی دستگاه‌ها با کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی

**رییس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی گفت: با پایان گرفتن مهلت‌ هیات تحقیق و تفحص از این سازمان و ارائه درخواست، احتمال دارد این مهلت تمدید نشود.

حجت الاسلام والمسلمین سید جلال یحیی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در ارزیابی از آخرین جلسه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی گفت: مهلت 9 ماه این هیات در تاریخ 18 مرداد به پایان می‌رسد که البته طبق قانون این مهلت تا یک سال نیز قابل تمدید است.

وی افزود: متاسفانه گزارشی که دیروز کارشناسان به اعضای کمیته تحقیق و تفحص ارائه دادند، به شکلی موید این موضوع بود که بسیاری از دستگاه‌های مرتبط همکاری آنچنانی با این هیات و کارشناسان نداشته‌اند و متاسفانه بخش‌های مهمی از تحقیق و تفحص ما معطل مانده و باید انجام شود.

نماینده مردم تفت و میبد در خانه ملت ادامه داد: با این حساب تقریبا کل نمایندگان عضو این هیات پیشنهاد داشتند اگر هیات رییسه مجلس بپذیرد، این مهلت باز هم تا حدودی تمدید شود که در این رابطه با دکتر حداد عادل، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس مشورت و وی نیز به خاطر این که این نیاز را لازم می‌دانست آن را تایید و درخواست مکتوب را به هیات رییسه مجلس ارائه کرد.

به گفته یحیی زاده البته شاید این مهلت تمدید نشود، ولی این درخواست صورت گرفت. چراکه از 15 نماینده عضو هیات تحقیق و تفحص 11نفر از آنها عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet