هدر موبایل
1389/05/01 11:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم شیراز :

طرح اجرای آزاد راه شیراز ـ اصفهان در قالب دو سند به هیات دولت ارایه می‌شود

**نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق گفت: طرح اجرای آزادراه شیراز ـ اصفهان در قالب دو سند به هیات دولت ارایه شد.

به گزارش ایسنا، سیداحمدرضا دستغیب با بیان این مطلب،افزود: در جلسه های فشرده و مهم روزگذشته پیرو پیگیری‌های صورت گرفته در ماه های گذشته و انتقال مطالبات به حق مردم فارس و شهروندان شیرازی در ارتباط با مشکلات حمل و نقل جاده ای مهم ترین موضوعی که در دستور کار قرار گرفت اجرای طرح آزادراه شیراز- اصفهان بود.

این نماینده مجلس افزود: هم اکنون مکاتبات نه گانه با وزاری راه و ترابری ،مسکن ،رفاه و تامین اجتماعی ،دفاع ، اموراقتصادی و دارایی ، سازمان محیط زیست ،رئیس کل بانک مرکزی و معاونتهای نظارت و راهبردی و حقوقی رئیس جمهور انجام شده و در فرصت 15 روز مقرر شده پاسخ استعلامات نهایی به کمیسیون صنعت ، زیربنایی و محیط زیست ارایه شود.

دستغیب گفت:با جدیت تمام بدنبال اجرایی شدن این طرح هستم و از این پس نیز تا لحظه اجرایی شدن طرح آن را دنبال خواهم کرد و معتقدم پس از دریافت پاسخ استعلام ها و مصوبه هیات دولت باید اجرایی شود.

نماینده شیراز اضافه کرد:با توجه به این‌که تا کنون 50 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای اجرای این طرح به فروش رفته است، انتظارمی رود دولت عملیات اجرایی آن را هر چه زودتر آغاز کند.

دستغیب افزود: قرار است این طرح در دو قطعه 105 کیلومتری با مشارکت یکی از بانک های بزرگ کشور ،وزارت دفاع و بخش خصوصی اجرا شود.

این عضو کمیسیون تلفیق ادامه داد: بارها گفته ام و این بار نیز تاکید می کنم که هیچ طرحی در کشور به اهمیت این طرح نیست، کاهش 130 کیلومتری فاصله شیرازتا پایتخت ،افزایش امنیت سفر و صرفه جویی در وقت از دستاوردهای مهم اجرای این طرح است.

دستغیب اظهار کرد: در این مدت شاهد مرگ هموطنان در جاده اصفهان - شیراز به جهت فاصله طولانی و نبود یک مسیر امن و مطمئن در طول مسیر بودیم که در نهایت با پیگیری های خوب که توسط استاندار صورت گرفت، اینک طرح اجرای آزادراه شیراز به جلسه هیات دولت ارایه می شود.

نماینده اول مردم شیراز افزود: در آینده نزدیک با تلاش های صورت گرفته و جذب اعتبارات و تجهیزات مناسب خبرهای خوب را در ارتباط با بهبود وضعیت حمل و نقل جاده ای به هم استانی ها و مردم عزیزخواهم داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet