هدر اصلی
1389/05/01 16:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طیبه صفایی:

وجود منش‌های مختلف در جریان اصولگرایی منجر به پویایی نظام اسلامی می‌شود

**یک عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس شورای اسلامی، وجود منش ها،روش‌ها و نظرات مختلف در جریان اصولگرایی را منجر به پویایی نظام اسلامی دانست و گفت:این انتظار وجود ندارد که در جریان اصولگرایی همه یکنواخت عمل کنند؛ چرا که جامعه‌ا‌ی پویا است که با حفظ چارچوب‌های مشخص، فکرهای متحولی را ارائه کند.

طیبه صفایی در گفت‌وگو با ایسنا، محور وحدت اصولگرایان را ولایت فقیه عنوان کرد و گفت: اگر همه‌ی اصولگرایان تحت لوای این ستون و محور بتوانند به اجماع برسند و وحدت کنند، این وحدت هیچگاه شکستنی نخواهد بود.

وی هر گونه خدشه به ولایت فقیه و تقدم خواسته‌های شخصی به اهداف و اصول رهبری را برای پیشرفت و تعالی نظام مضر دانست و گفت: از بدو انقلاب هر زمان که از این محور و شاخه منحرف شدیم، بسته به درجه‌ی این انحراف اختلاف و تفرقه در جامعه به وجود آمده است و عملکردهای انحرافی اشخاص را در عمل بیشتر شاهد بودیم.

نماینده مردم تهران در خانه‌ی ملت، با تاکید بر این‌که در دهه‌ی چهارم انقلاب یعنی دهه‌ی پیشرفت و عدالت باید با وحدت کلمه‌ی بیشتری همه‌ی اصولگرایان پیش روند، ادامه داد: اگر در این مسیر حرکت کنیم، قطعا هم اهداف سند چشم‌انداز بهتر محقق می‌شود و هم با حیله‌های استکبار جهانی با بهترین روش می‌توان مقابله کرد.

صفایی وحدت اصوگرایان را برای حفظ نظام جمهوری اسلامی نیز بسیار موثر دانست و گفت: یکی از ترفندهای دشمنان ایجاد تفرقه بین اصولگرایان است و دشمن می‌خواهد از طریق ایجاد این تفرقه به اهدافش برسد؛ لذا همه‌ی اصولگرایان باید از هر گونه حرکت و گفتار و رفتاری که کوچک‌ترین خدشه را بین آنها ایجاد کند بپرهیزند.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس، وحدت را به این معنا که همه در جریان اصولگرایی یک حرف را بزنند ندانست و گفت: وحدت یعنی در چارچوب اصول و ارزش‌های اسلامی حرکت کردن و در این مسیر داشتن منش‌ها و شیوه‌های رفتاری مختلف کاملا پذیرفتنی است.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا تاکید کرد که اختلاف‌نظرها در جریان اصولگرایی به شرط حفظ چارچوب‌ها و اصول می تواند به نفع این جریان تمام شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet